Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz, hogy ha sportolok vagy...

Igaz, hogy ha sportolok vagy valamilyen mozgást végzek, akkor mérséklődik a menstruációs fájdalom?

Figyelt kérdés
2008. szept. 14. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Közvetve igen, mert a sport javítja az állóképességed, és a fájdalomtűrésed, így a menstruációs fájdalmat is gyengébbnak élheted meg, mint amilyen most. De ehhez rendes sport kell, nme a futok 10 percet vacsor előtt kategóriájú.
2008. szept. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem az a tapasztalatom,hogy még egy jó kis tesi óra is segített. utána mindig kevésbé fájt a hasam.Menj el egy jó kis aerobic órára vagy tekerd körbe a hasad és a derekad jó meleg takarókkal,plédekkel,az is segít
2008. szept. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez igaz, próbáld ki! Lehet futás, szobabicó, akármi. Ugyanis a mozgás serkenti a vérkeringést is, is oldódik vele a görcs, és már is kevésbé fáj!
2008. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%
Ma jött meg, volt egy tesiórám, a végére azt hittem meghalok. Iszonyú volt. Nekem nem segített...:S
2009. szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!