Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok állandóan nedves?

Miért vagyok állandóan nedves?

Figyelt kérdés
nem vagyok beindulva es akko is az. szinte mindig

2016. jan. 8. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem valami folyásod van?
2016. jan. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden nőnek van minimális fehérfolyása minden nap. Ez változó.
2016. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Mit értesz az alatt, hogy nedves? Minden női nemi szerv nedves, hiszen ha száraz lenne, nyikorognánk járás közben! :)

Nagyobb mennyiségű, átlátszó, nyúlós nedvességet tapasztalsz, olyat, mint ami szexuális izgalomban termelődik?

Vagy inkább fehéreset?

Ha épp két mensi között vagy félúton, akkor meg az ovuláció okozza az átlátszó, nyúlós, tojásfehérje-szerű, bő váladékot.

2016. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy hány éves vagy, nem cikizésből kérdeztem, hanem azért, mert a fiatal lányoknál eleve több nedvesség termelődik!
2016. jan. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez fehér folyás,tini korban jelenik meg,a hüvely tisztulását szolgálja ,színe fehér vagy átlátszó,ha a folyás száradni kezd sárga is lehet,pici szaaga van,néha több van,néha kevesebb.
2016. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

20 eves vagyok.

igen, inkabb atlatszo es neha feher, de nem olyan kremes atlagu feher hanem, mint amikor izgalomba jovok

2016. jan. 10. 19:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Kísérd figyelemmel a ciklusod. Fel is írhatod, hogy a ciklusod hányadik napján milyen és mennyi nedvességet tapasztalsz. (Az 1. nap az, amelyik nap megjön.) Ha azt látod, hogy a 10-15 nap között (hosszabb ciklus esetén később) van a legtöbb átlátszó váladék, az normális. Olyankor, a két mensi között félidőben vannak a legtermékenyebb napjaid. Az átlátszó, sikamlós folyadék lehetővé teszi az ondósejtek könnyebb mozgását.

De az is ilyenné teheti a hüvelyt, ha előző nap beleélveztek.

Ha nem kellemetlen szagú vagy furcsa színű a folyás, akkor biztosan nincs veled semmi gond!

2016. jan. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!