Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valakinek valamilyen...

Van valakinek valamilyen otlete, hogy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Ezen a heten 12x voltam 12 kulonbozo vervetelen, 4x vettek huvelymintat, 3 orvossal beszeltem. Eredmeny: semmi.


Illetve az orvos szerint "sima" huvelygyulladas, kaptam antibiotikumot, hogy majd elmulik, de most meg gombasodom, hiaba szedtem probiotikumot. Megnezett huvelyultrahanggal, allitolag a petefeszkem "szep", hogy az o szavaival fogalmazzak.


Evek soran volt mar streptococcus B-m, meg gyanakodtak candidara. Viszont szerintem a strepto tesztet nem mindig csinaljak meg.


Evek ota, folyamatosan kb 3 havonta be vagyok alul gyulladva, es folyton jon az antibiotikum. Rengeteg orvosnal jartam mar. Legutoljara, mar katetert raktak be, huszoneves korom ellenere, mert annyira be voltam gyulladva, hogy uriteni se tudtam rendesen. Viszont egyebkent meg elotte fel orankent jartam wc-re honapokon at. De nogyogyaszok szerint ez "sima" szokasos, huvelygyulladas. Nogyogyasz urologiai problemara gyanakodott. Elkuldott urologushoz, aki szerint viszont nem urologiai eredetu. MOst kb 3 hete majdnem 40 fokos lazam van. Ezert volt ennyi vervetel. Viszont az orvosok szettartak kezuket, mi szerint, nem tudjak ez mitol lehet.


Ma eloszor erzem, hogy kezdek javulni, mar csak hoemelkedesem van. Viszont evrol-evre egyre rosszabb. 3 hetig tarto majdnem 40 fokos lazam meg nem volt. Es tudom, hogyha eddig kb 3 havonta ujra kezdodik, akkor most se lesz mashogy.


Itt mar nem megoldas, hogy valtsak orvost, vagy menjek maganhoz, mert mar ossze se tudom szamolni, hogy hanyszor megtortent.


Kerdesem inkabb az: Milyen orvoshoz kellene mennem, ha a nogyogyasz ide mar keves? Tenyleg letezik, hogy folyton a huvelybol indul ki (igaz most mar utana lesz laz is, meg egyeb mas is), de meg se nogyogyaszati gondom van?


Volt mar valakinek hasonlo? Teljesen tanacstalan vagyok.


Olyankot kerlek mellozzetek, hogy tozegafonya, meg ilyen-olyan furdo, meg ez meg az. Rengeteg penzt kidobtam ilyesmikre es nem volt jo egyik sem. Max azoknak lehet jo, akik bebeszelik maguknak, vagy annyira banalis a problemajuk, hogy ezek is megoldjak.


Koszi.


2016. máj. 26. 09:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Parom teljesen egeszseges, vagy 100x lett tole minta veve, kapott gyogyszert, hatha o fertoz, de nem. Ha hanyagoljuk a szexet,akkor is megkapom. Alsonemuket/torulkozot 90 fokon mosom, ami meg szetmenne, azt egyenesen kidobom. Meg se hasznal semmit, moshatnam, akar 30 fokon is, ugyanitt tartanek.
2016. máj. 26. 09:54
 2/14 A kérdező kommentje:
Most teljesen tiszta volt minden, huvelyminta,vervetel. O bakterium,megis kialakult a gyulladas es a magas laz. :S Most meg mar a gomba is...
2016. máj. 26. 10:08
 3/14 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz megmondani, hogy urológiai vagy nőgyógyászati-e a probléma. Mivel urogenitális testrészről van szó, olyan könnyen vándorolhatnak át a kórokozók, mintha szomszédba mennének. Persze egyáltalán nem biztos, hogy kórokozó áll a háttérben, de az a helyzet, hogy egy mikrobiológiai vizsgálat mutathat hamis értéket, ha antibiotikumot szedtél. Biztos vagyok benne, hogy megviselt az orvosról-orvosra való járkálás, de leginkább az, hogy nem tudják beazonosítani a probléma fő okát. Ennek ellenére, ha még érzel magadban annyi erőt hogy kipróbálj egy sokadik ellenszert, akkor ajánlom figyelmedbe emelt dózisban egy 3 hetes Grape Vital csepp kúrát, egyidejűleg egy Grape Vital irrigáló kezeléssel. Mivel nem gyógyszer, semmiféle mellékhatása nem lesz. 800 féle vírus és baktérium, 100 fajta gomba, illetve bizonyos paraziták ellen is bevethető. Egy próbát megérne, veszíteni nem veszhetsz semmit.
2016. máj. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Koszonom. Te hasonloban szenvedtel vagy egeszsegugyben dolgozol?


Egyebkent az antibiotikumos kura elott se mutatott ki most semmit sem a vizlet sem a verminta, de meg csak a huvelykenet sem. EGyebkent fogalmam sincs, de nyilvan nem tesztelnek mindenre le a huvelykenetnel sem. Hatululo mehem van a nogyogyasz szerint, nem tudom, de lehet ilyenkor meg egyszerubb az a bizonyos "vandorlas"


Amit irsz pont par honapja vetettem el. Miutan kb. mar mindenfele recepet es receptnelkuli szert kiprobaltam, amit a patikaban es a bioboltokban lehet kapni. Amit irsz, azt kiprobaltam kapszulaban, de allitolag annyifele fajta van, hogy lehet pont nem a nekem valot vettem.


D-mannose-rol olvasgattam most. Viszont az sem olcso. Esetleg arrol van valakinek valamilyen velemenye?


Meg pont,amit irtal, illetve a D-mannose...ezekkel is az a problemam, hogy ezt vegig szednem kellene, akkor most mar eletem vegeig, vagy minimum evekig? Mert sokan azt irjak csak megelozesre jo. Megint masok, meg azt, hogy csak akkor hasznaljak, ha mar elojott antibiotikum helyett.

2016. máj. 26. 11:28
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen, pont ez, az amit irsz. Lehet korokozo, de lehet nem. Csak a gyulladas biztos, de az mindig. Neha talalnak streptococcust, vagy egyeb finomsagot. Maskor meg nem. Viszont nyilvan valamelyik orvos le sem tesztel erre. Igazabol mar lassan ott tartok, mikor orvoshoz megyek, hogy nem is varok mar mast, csak irja meg az antibiotikumot, aztan szevasz. De tudom, hogy ez nem megoldas, csak ideig-oraig.


1 valami valt be eddig, de nem tudom, hogy ez szimpla "szerences veletlen" volt, bar fel evig csak nem tarthatott volna....vagy tenyleg emiatt... Kb 1 evig, nagyon alacsony kaloriaju dietat tartottam, ertsetek ugy napi 1000 kaloria plusz mozgas. Ekkor mar a vege fele nagyon gyenge voltam, de nem volt fel evig semmi gondom Viszont nyilvan ezt hosszutavon nem lehet csinalni, plusz nem tudom, hogy tenyleg ez hasznalt e.

2016. máj. 26. 11:33
 6/14 anonim ***** válasza:

Első kérdésre válasz: mindkettő


Viszont az érdekelne, hogy a Grape Vitalt miért vetetted el?

2016. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Grapefruitmagbol keszult tablettat szedtem, nem pont azt, amit te irtal, es nekem csak felerositette a tuneteket. Ezert irtam, hogy lehet ebbol se mind jo. Ezek szerint neked ez hasznalt. Teljesen meggyogyitott? Mennyi ideig alkalmaztad? Megelozesre vagy antibiotikum helyett/mellett hasznaltad?
2016. máj. 26. 11:53
 8/14 anonim ***** válasza:

Először is szeretném leszögezni, hogy semmilyen jutalékot nem kapok az ajánlásáért, hanem azért reklámozom ennyire, mert sok gyógyítás helyett csak tüneti kezelésre gyártott gyógyszert tud kiváltani. De nemcsak a gyógyszeriparnak vannak árnyoldalai, hanem a biopiacnak is. Tele vannak a bioboltok szintetikus hulladékkal, és némelyik a legjobb esetben is csak annyit tud elérni, hogy nem ártalmas. Ilyen a grapefruitmag kivonat is. A legtöbb amit lehet kapni, a szemétdombra való, mert pont a hatóanyag hiányzik belőle. Sajnos a gyógyszertárakban csak ezekből lehet kapni. A Grape Vitalt szinte csak bioboltban találtam meg eddig. A fent említett ok miatt eléggé ódzkodtam attól, hogy bioboltos terméket vegyek, de volt az a pont, amikor már azt mondtam, hogy adok neki egy esélyt.

3 hétig használtam emelt dózisban. Engem teljesen rendbe tett. Viszont nem szabad antibiotikummal együtt fogyasztani, mert kiütik egymás hatását. Viszont tényleg csak abban az esetben használ, ha kórokozó áll a háttérben.

2016. máj. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tehat csak 1 uveggel vettel? Megelozeskent vagy akkor is volt tuneted, mikor elkezdted? Emelt dozis mit jelent?
2016. máj. 26. 12:49
 10/14 anonim ***** válasza:

Mivel semmilyen gyógyszer nem segített, a tünetek már régóta változatlanul fennálltak. Igen, egyetlen üveg segített. Bár én azóta (fél éve) is szedem a normál napi adagot, mert egy nagyon erős immunerősítő is egyben.


Napi egység: 3-4csepp/10 kg. Én 55kg vagyok, ami kb.20 csepp adagot jelent egy nap.

Emelt dózis ennek a 3x-osa, azaz 3x20csepp/nap.

2016. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!