Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valakinek valamilyen...

Van valakinek valamilyen otlete, hogy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Ezen a heten 12x voltam 12 kulonbozo vervetelen, 4x vettek huvelymintat, 3 orvossal beszeltem. Eredmeny: semmi.


Illetve az orvos szerint "sima" huvelygyulladas, kaptam antibiotikumot, hogy majd elmulik, de most meg gombasodom, hiaba szedtem probiotikumot. Megnezett huvelyultrahanggal, allitolag a petefeszkem "szep", hogy az o szavaival fogalmazzak.


Evek soran volt mar streptococcus B-m, meg gyanakodtak candidara. Viszont szerintem a strepto tesztet nem mindig csinaljak meg.


Evek ota, folyamatosan kb 3 havonta be vagyok alul gyulladva, es folyton jon az antibiotikum. Rengeteg orvosnal jartam mar. Legutoljara, mar katetert raktak be, huszoneves korom ellenere, mert annyira be voltam gyulladva, hogy uriteni se tudtam rendesen. Viszont egyebkent meg elotte fel orankent jartam wc-re honapokon at. De nogyogyaszok szerint ez "sima" szokasos, huvelygyulladas. Nogyogyasz urologiai problemara gyanakodott. Elkuldott urologushoz, aki szerint viszont nem urologiai eredetu. MOst kb 3 hete majdnem 40 fokos lazam van. Ezert volt ennyi vervetel. Viszont az orvosok szettartak kezuket, mi szerint, nem tudjak ez mitol lehet.


Ma eloszor erzem, hogy kezdek javulni, mar csak hoemelkedesem van. Viszont evrol-evre egyre rosszabb. 3 hetig tarto majdnem 40 fokos lazam meg nem volt. Es tudom, hogyha eddig kb 3 havonta ujra kezdodik, akkor most se lesz mashogy.


Itt mar nem megoldas, hogy valtsak orvost, vagy menjek maganhoz, mert mar ossze se tudom szamolni, hogy hanyszor megtortent.


Kerdesem inkabb az: Milyen orvoshoz kellene mennem, ha a nogyogyasz ide mar keves? Tenyleg letezik, hogy folyton a huvelybol indul ki (igaz most mar utana lesz laz is, meg egyeb mas is), de meg se nogyogyaszati gondom van?


Volt mar valakinek hasonlo? Teljesen tanacstalan vagyok.


Olyankot kerlek mellozzetek, hogy tozegafonya, meg ilyen-olyan furdo, meg ez meg az. Rengeteg penzt kidobtam ilyesmikre es nem volt jo egyik sem. Max azoknak lehet jo, akik bebeszelik maguknak, vagy annyira banalis a problemajuk, hogy ezek is megoldjak.


Koszi.


2016. máj. 26. 09:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha nem jártál még immunológusnál, én feltétlenül ott folytatnám a keresgélést. Szörnyű lehet most neked, jobbulást!
2016. máj. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
En is gondoltam az immunologusra. Viszont valoszinuleg o az osszes vizsgalatot elolrol kezdene. Ami nem lenne baj, de jelenleg nem vizeletbol sem verbol semmilyen koros elterest nem mutattak ki. Igy ketlem, hogy o tudna barmit kezdeni velem. Mivel semmi kezzelfoghato nincs. :S Megvan a gyulladas, ez szemmel is lathato. Viszont nem bakterialis fertozes okozza. A verkepem tokeletes.
2016. máj. 26. 14:16
 13/14 anonim ***** válasza:
Én sem akarok reklámozni, de én is Grape Vital cseppjét szedem ha van valami "odalent". Nekem eddig még bevált, de csak ez a fajta, sajna drága, de minőség. Én is bioboltokban veszem... szerintem ezzel nem ártasz.
2016. máj. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha minden leletet viszel magaddal, akkor az immunológus nem fog feleslegesen újra vizsgálatra küldeni, viszont csak ő írhat ki immunológiai vérvizsgálatokra. Én mindenképp tennék vele egy próbát sürgősségi beutalóval, hogy minél előbb megoldódjon a probléma.
2016. máj. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!