Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzasgatlo abbahagyasa...

Fogamzasgatlo abbahagyasa utan tapasztalt valaki hasonlot?

Figyelt kérdés
4 honapja hagytam abba a bogyo szedeset es azota nincs rendszeres menstruaciom. Elso honapban pontosan megjott aztan 2 het mulva megint. Kovetkezo honapban 3 nappal korabban kezdodott de volt koztes verzesem. Most megint verezgetek 5. napja es kb felidoben vagyok a ket mensi kozott. Midenhol inkabb kimaradast es kesest olvasok a gyogyszer elhagyasa utan nekem meg pont az a bajom,hoy tul sokszor verzek. Kicsit mar kezdek aggodni,hogy esetleg valami nincs rendben velem. Ha esetleg valakinek hasonlo gondja volt irja meg nekem,hogy mennyiido utan all helyre a dolog!? Koszi elore is.
2016. jún. 4. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, én is 4 hónapja hagytam abba, és azóta is ugyanúgy ugyanakkor megjön pontosan, és én is már annyi mindent összeolvastam, hogy én meg attól parázok, hogy én vagyok totál nem normális, és valami bajom van, hogy úgy néz ki, meg se kottyant, hogy abbahagytam:S

Az egyetlen dolog, ami változott: azóta időnként vannak pattanásaim, és a bőröm is zsírosabb :( Szóval, valami csak változott.

2016. jún. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában kell egy fél év, mire visszaáll.
2016. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek ugyanez volt a gondja, miután abbahagyta.Mondjuk ő tiniként is így kezdett menstruálni, azért írtak fel neki tablettát.

Van ilyen, ne parázz. Ha nem áll vissza normálisra, akkor keresd fel a nőgyógyászt, mert lehet hogy újra kellene szedned egy másik gyógyszert, és azzal fog beállni a régi rend.

2016. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, szerintem még 1-2 ciklust kivárhatsz a dokiig.
2016. jún. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt,kicsit meg varok akkor az orvossal
2016. jún. 14. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!