Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha nem fér fel...

Mit csináljak ha nem fér fel a tampon?

Figyelt kérdés
15 leszek, szűz vagyok és szeretnék tampont használni, mert pont akkor jött meg amikor tengerparton vagyok. Kis tükörrel csináltam, ellazultam de azt figyeltem meg (tükörrel) hogy rettentően kicsi az a lyuk ahova fel kéne dugni a tampont. Nem is fért fel pedig 3x is megpróbáltam. Egyáltalán nem ment be, nem úgy hogy félig hanem h egyáltalán nem. Mit csináljak?

2016. júl. 20. 10:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Ó és minivel próbáltam.
2016. júl. 20. 10:49
 2/9 Jubilee ***** válasza:
100%
Mennyire erős a vérzés? Ha gyenge, akkor alapból nehezebb felhelyezni. Próbáld meg úgy, hogy az egyik lábadat felteszed a wc-re,a másik a földön, próbálj meg terpeszt csinálni közben, és hajolj kicsit előre! Ha nem megy, ne erőltesd! Fontos, hogy relatív magasra told fel, mert felhelyezés után nem szabad érezned! Ha nem megy, ne erőltesd! Sok sikert! 36N
2016. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért, mert rástresszeltél, megfeszült. El kell lazulnia az izmaidnak, ez egy olyan varázsmozdulat, amit több hónap alatt sikerül rendesen elsajátítani. :) Felteheted a lábad a vécére, lefeküdhetsz az ágyadra, ahogy a legjobban el tudod lazítani magad.


attól, hogy szűz vagy, fel kell mennie, ha meg nem megy, nem azért nem.

2016. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van na de lehet hogy nekem túl kicsi a lyukam?
2016. júl. 20. 13:53
 5/9 Jubilee ***** válasza:
A hüvely egy tágulékony női szerv. Ha rágörcsölsz, akkor igen, előfordulhat, hogy nem tudod feltenni a tampont, mert összeszorulnak az izmaid. A hüvelynyílás normál esetben senkinek nem nagy. :) Ha képes vagy ellazulni, akkor az izmaid nem lesznek görcsben és könnyebben bemegy a tampon.
2016. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem lazultál el, hisz le is írtad, hogy azon paráztál, hogy hogyan tudnád feltuszkolni azon a kis lukon.


A hüvely alapállapotban picike. Ha ellazulsz simán fetudod tenni a tampont.

2016. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyan már, egy pénisz bele és egy gyerek rajta ki tud férni, akkor egy mini tamponnal megbirkózik :) Csak rágörcsöltél, semmi baj nincs veled.
2016. júl. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Bár én azt hittem hogy ellazultam de lehet hogy mégsem eléggé. Majd még próbálkozok.
2016. júl. 20. 22:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg túlságosan rágörcsöltél. Én 26 vagyok és nem szűz de ha gyorsan kell cserélni, siettetnek vagy stresszes vagyok, nekem is nehezebben megy fel. Én úgy szoktam, hogy miközben tolom fel, lassan kifújom a levegőt.

Eleinte (16 évesen) nekem is sokszor fájt a felrakása de nem volt más választásom, a betét kb. fél órát bírt ki (egy buszút hazafelé pedig 1 óra volt) így meg kellett szokni.

2016. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!