Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon használatban kérhetek...

Tampon használatban kérhetek segítséget? SOS.13/l

Figyelt kérdés
11 éves korom óta van meg, általában betétet használok, csak úszásórán szokam tamponozni,hogy ne kelljen kihagyni,mert imádom. Így van ez most is,épp sulitáborban vagyunk, nekem meg megjött. Készültem rá,hoztam tampont. A bajom az, hogy én mindig csak guggolva tudtam feltenni az elejétől fogva. Máshogy nem megy. Az öltözőkön, a vécéken az ajtó nem ér le a földig. Ha leguggolok, mindent látnak. A faházunk messzebb van, és sokszor kellett ma is cserélnem, de egyszerűen nem tudtam rendesen felnyomni. Mindig éreztem.Holnap megyünk megint,már előre félek. A barátnőmnek is pont megvan, neki miért sikerül?

2016. júl. 21. 17:23
1 2
 1/11 anonim válasza:

Hát figyelj!

Wc-n ülve nem tudod? Akkor is olyan mintha guggolnal,egyébként meg természetes hogy érzed az a jó! Próbáld meg! De anyukadtol miért nem kersz segítséget, ilyen helyzetben?

2016. júl. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az a pozíció is segíthet, ha az egyik lábad felrakod valahova, pl. ebben az esetben a vécé peremére mondjuk, a másik lábad meg marad a földön.
2016. júl. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyik lábad tedd fel a wc-re, nagyajkak széthúz és betolod.

Én is így csináltam, a wcre leülőset nem javaslom.

2016. júl. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nem, a tampon akkor van helyesen felhelyezve, amikor nem érezhető, ahogy a kérdező is írta. Ennek ellenére lehet persze lejjebb is hagyni, sokan használják úgy, de nem az a rendeltetésszerű.
2016. júl. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Guggolj fel a vécédeszkára! :)
2016. júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mindenhogyan hogy kipróbáltam már. Állva ülve, de nem volt jó. Délben felmentünk ebédelni, visszamentem a szállásra, leguggoltam és felnyomtam. Hibátlan volt. Vissza strand. Kijöttem a vízből, csere, már nem volt jó.
2016. júl. 21. 17:42
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy itt még próbálkozni sem tudok. Holnap meg reggeli utan strand megint. Az elsővel nem lesz baj, mert azt még itt a szálláson felrakom, csak majd utánna.
2016. júl. 21. 17:50
 8/11 anonim ***** válasza:

berogzult nalad ez a fajta felrakas , es ezert " nem akar " mashogy sikerulni. en is azt tudom javasolni, hogy rogyaszd be a terdeidet, nem kell teljesen leguggolni, csak felig, ugy is menni fog, hidd el, csak ne idegeskedj rajta!! :)

az is lehet , hogy nem olyan eros a verzesed, es ezert kicsit nehezebben megy fel.

2016. júl. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek akivel egy faházban vagyunk is megvan. Ma mondta,hogy ne bénázzak már. Lehet reggel megkérem,hogy megnézhessem mikor felteszi magának. Ez nem baromság?
2016. júl. 21. 18:05
 10/11 anonim válasza:
na,sikerült? :)
2016. júl. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!