Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Többről van szó! Mi lehet itt...

Többről van szó! Mi lehet itt konkrétan a történet?

Figyelt kérdés

Anyám írogatott/ír egy embernek, állítólag nem volt semmi több ennél. Naponta 5-6 üzenet váltás, mindig odaírva, hogy szeretlek. Néha elég perverz dolgok kettejükről. Az elején, mikor kérdeztem anyámat, azt mondta semmi több nem volt. Egyszer már nem tudom, hogy rákérdeztem és azt mondta egyszer lefeküdt. Másnap már csak azt mondta, a kocsiban így beszélgettek. Még van két érdekes dolog. Anyám váltig állítja, semmi nem történhetett volna, mert cisztája van a nemiszervnél.

Állítólag február óta van ez már és most dől el lehet-e műteni vagy kemoterápiás kezelés kell-e. Egy másfél hónappal ezelőtt azt mondta jó lett az eredménye. Viszont akkor is furcsáltam, sehol se volt szövettani lelet, papír… Elég szedett-vedettre sikerült leírnom, de most nem tudom konkrétan, mi lehet ebben az ügyben.


2016. júl. 27. 18:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Állítólag még szedi a nyugtatót (xanax), nem is lehet ilyen műtét.
2016. júl. 27. 18:41
 2/2 anonim ***** válasza:
Hmm. A felnőttek, néha titkolóznak. De az egészségüket azért csak szemelőt tartják. Szerintem el kellene menned vele egy ilyen vizsgálatra, ha többet szeretnél megtudni.
2016. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!