Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ti milyen ételt...

Lányok, ti milyen ételt szoktatok kívánni mensi előtt?

Figyelt kérdés
Egyáltalán, hogy néz ez ki, hirtelen kívántok meg nagyobb mennyiségben egyféle kaját, máskor meg rá se bírtok nézni?
2017. jan. 13. 13:18
1 2
 1/12 anonim válasza:
En pont olyankor nem kivanok semmit.
2017. jan. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálam semmi különbség nincs ilyen szempontból. Pont ugyanannyit és ugyanazokat kívánom, mint máskor.
2017. jan. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én édességet. Nem nagyon vagyok oda a csokiért, heteken át lehet az orrom előtt, akkor sem eszem meg. Aztán jön a menzim és 1 perc alatt megeszem és kell még több belőle.
2017. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan hirtelen abba is marad az édesség utáni vágyad, mint ahogy előjött?
2017. jan. 13. 13:32
 5/12 anonim ***** válasza:

Csoki. :)

Tök ciki a férfi kollégáim már tudják, hogy holnap meg fog jönni, mert egyébként eszembe nem jut csokit enni :D

2017. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amióta fogamzásgátlót használok (7éve) azóta előtte lévő héten mindig édes-sós kombókat, felválva, aztán megjön és elvágták :) Fogamzásgátló előtt semmi ilyesmi nem volt.
2017. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Na én vagyok a kivétel, mert én sósat :) Chips, ropi, pisztácia, mogyoró, stb.


De akit ismerek mind édeset kíván, mint az előző válaszolók... anyukám képes mézet enni ilyenkor magában, leül egy kanállal meg egy tálka mézzel és elnyammogja. Egyik barátnőm meg nutellát, üvegből :D

2017. jan. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nagyon sok lehetőség van akkor.

Van olyan, hogy valamit abszolút nem kívántok, amit egyébként szerettek?

2017. jan. 13. 14:23
 9/12 Metionin ***** válasza:
Általában nem fogyasztok chipset és kólát, menzesz előtt viszont mindig hirtelen megkívánom. De nem veszek, csak gondolok rá, sokat, még álmomban is azt eszem :D
2017. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ugyanazt,mint máskor is.
2017. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!