Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy én szexuálisan mindent lányok tudnék szinte kívánni, kivéve a túlsúlyosakat, miért alakult ez ki így nálam szerintetek?

Figyelt kérdés
Mindig is a vékony lányokra buktam, sosem voltam szerelmes túlsúlyos lányba, de észrevettem azt is később, hogy szexelni is inkább vékony lánnyal tudnék, túlsúlyos nem, pedig lehet a lány arcra nem nagy szám, de testre nem kövér, akkor meg tudom kívánni. Volt egy lány, aki kövér volt és én nagyon kanos voltam meg ő neki is szexhiánya volt és ezt panaszolta is nekem. Aztán mivel bejöttem ennek a lánynak, gondoltam szexet beszélek meg vele, simán bele is ment, mert bejöttem neki amúgy is külsőre, szóval már ott lett volna egy lehetőségem, hogy szexeljek, erre fel egyszerűen meggondoltam magam az utolsó pillanatban, mert undort éreztem, ha rágondoltam, hogy egy ilyen kövér lánnyla kell közel lennem testileg, de miért van az, hogy más csúnya arcú lánnyla meg, aki nem túlsúlyos simán le tudnék feküdni, ez nem fura?
2012. dec. 2. 22:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek miért van az, hogy én szexuálisan minden lányt tudnék szinte kívánni, kivéve a túlsúlyosakat, miért alakult ez ki így nálam szerintetek?
2012. dec. 2. 22:41
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura. Miért lenne az? Én sem tudnék kövér pasival szexelni.
2012. dec. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanazért, amiért a lányokat a legtöbb pali vonzza szexuálisan, kivéve Te. Miért írod ki amúgy mindig ezt a kérdést?
2012. dec. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyire volt kövér ez a lány? És akkor gondoltad meg magad miután levetkőzött? Szegény lány..:D
2012. dec. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tom, én meg a barna szemű pasiktól undorodok
2012. dec. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint hogy én a túl szőrös pasiktól undorodom (nem szeretem a teljesen csupaszokat sem, de azért a majmosodás kissé túlzásXD). Volt egy srác, akivel talán még össze is jöttem volna, de rájöttem, hogy ha arra került volna a sor, nem lettem volna képes rá, vagy nem szívesen. Szerintem nincs ezzel semmi baj, mindenkinél van olyan embertípus, akihez nem szeret közeledni ilyen téren.
2012. dec. 3. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Árulja már el vki, h miért kell lepontozni azt, h feltettem 2 kérdést??

Kérdező a nyomorék kérdésedre nem igazán lehet jó választ adni, főleg ha te sem válaszolsz a hozzád intézett kérdésekre...

2012. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!