Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel előzhetném meg ezt a...

Mivel előzhetném meg ezt a kellemetlenséget?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok. Állandóan, mindennap van fehér folyásom. Sok, és kellemetlen szagú. Elmentem nődokihoz 2 hete, azt mondta nincs semmi bajom, se gyulladás semmi. Csak egyszerűen ilyen vagyok és kész. Ezzel nem is foglalkozott, megvizsgált azt mondta minden oké. de engem nagyon zavar. Az intim lemosó enyhítheti esetleg? A válaszokat előre is köszönöm. Amúgy néha hihetetlenül nagy mennyiségű, még a bugyim is átázik, ha nincs tisztasági betét berakva.Mintha bepisilnék.
2010. máj. 9. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az intim illata. Van akinek alapból erősebb.

Ha a nődoki vett kenetmintát, akkor nyugodt lehetsz, hogy nem fertőzés okozhatja. ha nem, akkor keress fel egy másikat.

Az intim lemosóval és törlőkendőkkel rendszeresen tisztán tudod tartani és friss lesz.

A bugyidra meg tegyél egy tisztasági betétet, carefreenek vannak nagyon jó tanga bugyira való illatosított betétjei is, én azt használom.

2010. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Most nem azért, de más ilyen problémára hűvelykúpot kap (pl. a barátnőm). Szerintem keress fel egy másik nőgyógyászt!
2010. máj. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!