Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Citapram okozhat ilyen tünetek...

Citapram okozhat ilyen tüneteket abbahagyás után?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy 10 éve pánikbeteg vagyok és sajnos csak tavaly előtt derítettük ki ezt a betegséget teljes valójában, ami után pszichológushoz jártam majd pszichiáterhez, aki idén újra a visszatérő sokasodó pánikrohamok és szorongás miatt Citapramot írt fel nekem, pszichológushoz nem jártam idén sem már. Elkezdtem szedni a gyógyszert, de annyira “feltűnő” és zavaró tünetei voltak még Frontinnal együtt is (állandó nyugtalanság, elviselhetetlen zavartság és szorongás, szokásosnál vészesebb rohamok, öngyilkos gondolatok), hogy önként kb. 1,5 hét szedés után (napi fél tabletta) abbahagytam teljesen és most még rosszabb, felerősödött a szorongásom, depressziós gondolataim vannak, nyugtalan vagyok, sírógörcsök törnek rám, minden gondolatom sokkal “erőteljesebb” és rettegek az újabb rohamoktól. Úgy vélem, ezek megvonási tünetek, mert az agyam még nem dolgozta fel, hogy nem kapja a gyógyszert. Lehetséges ez? Valakinek van esetleg tapasztalata e téren?

2018. máj. 11. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:

"Valakinek van esetleg tapasztalata e téren?"


Ezt a gyógyszert nem szabad "abbahagyni". Rosszul döntöttél.

2018. máj. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!