Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megcsípett egy kutya nadrágon...

Megcsípett egy kutya nadrágon keresztül. Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Nadrágon keresztül egyet belém harapott. Világos nadrág volt rajtam kívülről néztem,hogy vérzik-e, nem ütött át ugyhogy gondoltam biztos nem lett sérülés. Másnap reggel láttam,hogy eléggé látszik a seb, felszakadni csak egy picit szakadt fel ám körülötte eléggé veraláfutásos. Ennek két napja. Van meg ertelme elmennem szurikat adatni?

máj. 20. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kutya harapni szokott. Attól függ, hogy mikor kaptál tetanuszt.
máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Ha a kutya rendszeresen van oltva, féregtelenítve akkor nem kell vele foglalkozni. Fertőtlenítsed le alaposan. Esetleg elmehetsz egy tetanuszért ha aggódsz, de ha kaptál az elmúlt évben akkor az se kell.
máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az elmúlt 5 évben kaptál tetanuszt, nem fognak veled csinálni Semmit,max ha a hivatalos szervnek jelentik az esetet.
máj. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!