Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltörött a sípcsontom, és...

Eltörött a sípcsontom, és mégis a sarkam fáj, miért? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már öt hete annak hogy nem álltam a problémás lábamra.Az orvos a törés után 6 héttel engedélyezi a ráállást és a járást.De én így,hogy egy hét van hátra,megpróbáltam ráállni,hogy lássam mi lesz.Alig bírtam egy másodpercig ráállni,és nem azért mert a törött sípcsontom fájt,hanem azért,mert olyan érzés kapott el minta 1000 vékony szegre léptem volna,és ez mind a sarkamra összpontosult,pedig a balesetben a sípcsontomon kívül semmi se sérült.A sarkam még akkor is fáj iszonyú szúrásként,ha erősebben megszorítom.


Nos egy hetem van,hogy javítsak a problémán anélkül,hogy ráállnák,mert nem akarom,hogy egy hét múlva ez fogadjon.Egyáltalán mi váltotta ezt ki ?Az hogy nem álltam rá régóta ?



2014. jún. 11. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ideg kisugárzásra tippelek, és ne feszegesd a határokat, ha az orvos azt mondta 6 hét, akkor tartsd is be!!!!!!!!!!!!!!
2014. jún. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ne állj rá még
2014. okt. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom fekvő gipszed van , akkor maradj a bőrödben és feküdj
2014. okt. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hú,most 17 éves fejjel jót nevetek az egészen :)

Minden esetre köszönöm a tanácsokat és mindenkinek jár a zöld kéz,így utólag.

Valójában ez fogadott amikor először elkezdtem járni,mert az orvos is megengedte.Nagyon vastag és puha zokni+puha cipővel is iszonyúan fájt a sarkam,mintha késekre léptem volna.Kellett több hét míg a sarokfájdalom elmúlt,de a bokám például a kihagyott terhelés miatt még 1 évig fájt.

Szerencsére ez már csak a múlt,azóta a vasat is kiszedték,s minden rendben.Nem fáj semmikor,és ugyan úgy tudom használni,mint eddig.Igaz ha megfogom a csonton azért érződik,hogy kicsit vastagabb,és keményebb mint volt,de üsse kő.Örülök,hogy ezt is megtapasztalhattam életem során.A fájdalmas tapasztalat is tapasztalat,ugye és sokszor még többet fejlődik általa az individuum,mint a kevésbé kellemetlenek által.

2016. okt. 2. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!