Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Leugrottam 2,5 méter magasból...

Leugrottam 2,5 méter magasból és fáj a bal sarkam, törés lehet?

Figyelt kérdés
2 napja egy buliban éjjel leugrottam kb. 2,5 méter magosból. Nem emlékszem, hogy hogyan érkeztem meg minden, csak másnapra bicegtem rajta, ha ráálltam, akkor fájt. Mára már nem fáj annyira. Nincs belilulva/kékülve sem dagadva. Tapintásra nem fáj, csak ha még most egy lábon ráállok a sarkamra, akkor még fáj. Mennyi időn belül mehet át a fájdalom? Repedés lehet vagy valami? Orvoshoz semmiképp nem megyek, maximum ha 1 hét múlva is fájni fog.Hétvégén focikupa, addigra remélem rendben lesz.

2015. júl. 1. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet valami baja.nem emlékszel hogy estél.de ha orvoshoz semmiképp nem méssz felesleges volt feltened a kérdést.
2015. júl. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát ha nem múlik el a fájdalom, akkor elmegyek ... csak már vagy 2x volt gipszben a lábam és pont nyárra nem szeretném
2015. júl. 1. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha járhatsz rajta, nem lett baja a sarkadnak, de ki tudja. Nézesd meg mindenesetre!
2015. júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vszinű, hogy nem tört el, nem repedt el, akkor nem tudnál rajta járkálni, de ha már volt gipszben a lábad, akkor azért van tapasztalatod arról, milyen is egy törés... és mégis, mibe kerül egy röntgenre elmenni? Csak fontosabb a sarkad épsége, mint egy focikupa...
2015. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) végül elmentem a kupára, már nem éreztem semmilyen fájdalmat ... szerintem akkor csak jobban megütődhetett a csont vagy valami :)
2015. júl. 6. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!