Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogy az istókba lehet kiszedni...

Hogy az istókba lehet kiszedni a szempillát a felső szemhéj alól?

Figyelt kérdés
Tegnap sikeresen beledörzsöltem a szempillát a szemembe, ráadásul olyan szerencsétlenül, hogy a felső szemhéjam alá szorult. Már szinte mindent próbáltam, hogy kijöjjön, de nem akar. Könnyeztettem, húzogattam lefelé a szemhéjamat, vízzel mostam, pislogtam, mint egy őrült kényszeres, megemeltem a szemhéjat, de nem látok alá rendesen, akkor aludtam is egyet, hátha kialszom, azonban semmi. Érzem, hogy még ott van, mert amikor pislogok, akkor szúr, de csak akkor, ha pislogok (innen gondolom, hogy a felső szemhéjam alatt van, meg onnan is, hogy alul nem látok semmit). Mérges vagyok, hogy egy ilyen kis dolog miatt be kell menjek a szemészetre, ha nem jön ki, azt sem tudom, van-e rendelés, meg aztán ott is mit tudnak vele csinálni?

2020. máj. 9. 12:01
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy várok még pár napot, ha nem jön ki magától, bemegyek a sürgősségire, tekintve, hogy szerintem szemészeti szakrendelés nincs.
2020. máj. 9. 12:17
 2/21 anonim ***** válasza:
Vízbe kell belepislogni sokat.
2020. máj. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Sírni kell. Hagymapucolással pl.
2020. máj. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Arra meg képtelen vagyok, a reflexem nem engedni. De este még azért megpróbálom, bár nehogy bentebb mossa, aztán a szemgolyóm hátuljához kerül majd.
2020. máj. 9. 12:32
 5/21 A kérdező kommentje:
Majd megpróbálok siratni. Szomorú videókat nézek, hagyma nincs.
2020. máj. 9. 12:45
 6/21 anonim ***** válasza:

Ja, ráérsz videókat nézni? Azt hittem, sürgős...

Gondolj valami szomorúra, játszd azt, hogy színész vagy és muszáj sírni most azonnal.

De ha annyira ráérsz, akkor jó, mert a sürgősségin ezzel úgyis újra és újra leghátra tesznek a sorban.

2020. máj. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem szúrja annyira, érzem, hogy ott van, de nem vészes. Nyilván a sürgősségin rá kell majd játszani valamelyest.
2020. máj. 9. 13:03
 8/21 anonim ***** válasza:
Az elég undorító lesz!
2020. máj. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
A rájátszás vagy az, hogy belenyúlnak majd? Ha belenyúlnak, az inkább kellemetlen, úgy fogalmaznék, de muszáj bevállalni az egészség érdekében.
2020. máj. 9. 19:11
 10/21 anonim ***** válasza:
a rájátszás
2020. máj. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!