Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha állandóan hordom a szemüveg...

Ha állandóan hordom a szemüvegemet akkor késöbb már csak azzal látok jól? Nem szokik hozzá a szemem?

Figyelt kérdés
Most derült ki 29éves koromra hogy 0.75-ös szemüveget kell hordanom egész nap.Nem szokik hozzá a szemem?Ugyértem hogy utánna meg szemüveggel látok csak jól.?Az aprobetüket nem tudom elolvasni,de szemüveggel télleg szebben látok.Bocsi a zagyva kérdésemért..Köszi
2012. márc. 8. 12:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nem szokik hozzá a szemem?Ugyértem hogy utánna meg szemüveggel látok csak jól.?


Azért van a szemüveg,hogy végre láss rendesen!Az a normális,ha megszokja a szemed,hogy végre nem kell erőlködnie:)

2012. márc. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi.De egész nap azért nem szeretném hordani.Ha használom akkor nem romlik jobban?Bocs ha értelemesebben nem tudom feltenni a kérdésemet de még nem voltam szemüveges.Fél nap használat után már észrevettem hogyha leveszem akkor homályosabban látok picivel,szoval hogy ilyen hamar rászokoik a szemem a jóra? :)
2012. márc. 8. 12:52
 3/19 A kérdező kommentje:
És ez a 0.75-ös látás ez mennyire hangzik rossznak?Különösen nem vettem észre hogy rossz csak a kisbetüknél meg a dokinál a pici számokat nem láttam.
2012. márc. 8. 12:53
 4/19 A kérdező kommentje:
A + és - a lencsékbe mit jelent?Köszi
2012. márc. 8. 13:20
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha ennyit nem tudsz magadtól vagy nem tudod megkérdezni ismerőstől vagy a google-tól, akkor hogy a piccsába lettél 25 éves??? Véletlenül?
2012. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Helyesbítek: 29...
2012. márc. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ez az első témakör amihez egyáltalán nem értek!Ha valaki nem ért a szemüvegekhez akkor az már fel sem nőhet? :)) ezen nevetnem kell bocsi :DDD
2012. márc. 8. 15:26
 8/19 anonim ***** válasza:

Látom a szövegértelmezés sem erős oldalad.


"Ha ennyit nem tudsz magadtól vagy nem tudod MEGKÉRDEZNI ismerőstől vagy a GOOGLE-tól"


És no comment.

2012. márc. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Ha használom akkor nem romlik jobban?"

WTF??

a szemüveg azért van hogy jobban láss és ne kelljen erösebb szemüveg.

2012. márc. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
hát persze ha leveszed homályosan látsz!!eddig is így láttál...a szemüveg után rájöhetnél,hogy eddig vaksi voltál!!!én is elvoltam szemüveg nélkül..aztán elkezdtem hordani és hopsz!!!ja hogy ilyen élesen látni?!hordjad is mert romlik ha nem,amúgy is a szemüveg szexissé tesz ha szép hozzád illő keretet választottál:)
2012. márc. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!