Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha állandóan hordom a szemüveg...

Ha állandóan hordom a szemüvegemet akkor késöbb már csak azzal látok jól? Nem szokik hozzá a szemem?

Figyelt kérdés
Most derült ki 29éves koromra hogy 0.75-ös szemüveget kell hordanom egész nap.Nem szokik hozzá a szemem?Ugyértem hogy utánna meg szemüveggel látok csak jól.?Az aprobetüket nem tudom elolvasni,de szemüveggel télleg szebben látok.Bocsi a zagyva kérdésemért..Köszi
2012. márc. 8. 12:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
a + szemüvegek a távollátó a - a rövidlátó szemüvegek. Hát arra vigyázz, hogy ne adjanak erősebbet, mert nekem volt, hogy háát úgyis tovább romlik az erősebbet adjuk és akk jóhogy tovább romlott a szemem...(cseréltünk orvost), egyébként ha teljesen passzol, akkor látni fogsz anélkül, ha romlik a szemed, az nem a szemüvegtől lesz, hanem tényleg romlana tovább magától is.
2012. márc. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Végre rendes válaszok!
2012. márc. 9. 09:38
 13/19 A kérdező kommentje:
Azt miböl venném észre ha erösebb a szemüveg?Amugy tök élesen látok benne.Tegnap egész nap fel le rakosgattam a szemüveget és utánna jol megfájdult a fejem meg a szemem..
2012. márc. 9. 09:40
 14/19 anonim ***** válasza:
reggel kezd el felvenni pihent szemre,egy pici tv nézéshez,vagy számitógépezéshez,aztán mindíg egyre tovább bírod majd hordani,és elmúlik a szédülés tőle.azért fontos,hogy otthon kezdd el viselni.
2012. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha erősebb szemüveget kapsz, abból, hogy nem látsz azzal se élesen(nekem legalábbis ilyen volt), de ahhoz is hozzászokott(hozzáromlott) a szemem. Egyébként a szédülés teljesen természetes...Vigyázz, hogy én mikor kijöttem a szemészetről az új szemcsivel, mindig néztem a földet és úgy láttam, hogy lejtett, de az is normális volt.
2012. márc. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
na ezért nem szabad egyből felvenni mikor kijössz a szemésztől,hanem másnap kipihent szemmel hozzászokni.
2012. márc. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
52%

"Tegnap egész nap fel le rakosgattam a szemüveget és utánna jol megfájdult a fejem meg a szemem.."

pont azért fájdult meg a fejed mert fel le rakosgattad és kínoztad a szemed. 29 éves vagy legyen már annyi eszed hogy reggel felveszed este leteszed mert ha nem és tovább kínzod a szemed akkor persze hogy mégjobban romlani fog

2012. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
15. vok, 16-os ha az nekem szól, nekem muszáj volt szemészet után felvenni, -5-ös szemem van semmit nem látok szemüveg nélkül, úgyis 1 napot nem tudtam semmit csinálni, ha a kérdezőnek szólt, akkor bocsi.
2012. márc. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi.Az utolso elöttinek üzenem hogy még nem volt szemüvegem azért nem konyítok hozzá!
2012. márc. 12. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!