Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen gyakori, hogy a szemein...

Milyen gyakori, hogy a szemeink nem szimmetrikusak, hanem az egyik mondjuk kicsit feljebb/lejjebb van a másiknál?

Figyelt kérdés

A kérdést kiegészíteném még annyival, hogy ezt lehet-e kezelni? Felnőtt férfiról van szó, enyhe baloldali eltolódással. Főként olyanok válaszát várnám akik hasonlóval rendelkeznek vagy a környezetükben észleltek már ilyent. Mennyire zavaró ez?

Előre is köszönöm!


2012. dec. 6. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:

gyakori, egy ember se teljesen szimmetrikus.

nekem pl. az egyik szemem szélesebb, de a kutya se veszi észre... csak én ha órák hosszat nézem a tükörben.

2012. dec. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Én is így vagyok vele, hogy magamon látom, mert tudom, hogy ilyen. Viszont másnak még nem tűnt fel, vagy nem szólt érte senki. Akkor gondolom ezek a kis szépség hibák, nem olyan hatalmas gondok. :)

2012. dec. 6. 22:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is az egyik szemem feljebb van,észre is venni,legalább is szerintem...párom szerint is.Mondtam is páromnak,hogy engem mennyire zavar,de szerinte hülyeséget beszélek.Örülnék,ha kezelnék,de lehet nekem azért,mert műtve volt a nyakam,(nem tudtam volna forgatni)és ez hatással van,mert nem teljesen egyenes a fejem :(((
2013. jan. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!