Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha jó a szemem, de van "divat"...

Ha jó a szemem, de van "divat" kontaktlencsém, akkor az rontja a szemem?

Figyelt kérdés

Állítólag lehet venni olyan kontaktlencsét,ami nem rontja a szemet,de nagyon szép színe van.

Na most a semem tökéletes,de nagyon tetszik a kék színű kontaktlencse,bár igaz,hogy alapból kék szemem van,de világosab kéket szeretnék.

Károsíthatja a szememet?

(Trollok kíméljenek! -.-)



2013. ápr. 1. 13:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
*nem direktbe
2013. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Értem,köszi! :)
2013. ápr. 3. 16:52
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is sokat lencséztem mert rossz a szemem addig amíg nem olvastam róla milyen káros azóta meg nem hordom csak néha alkalmanként.Ha csak néha viseled nem baj ,de tudd ,hogy a szemed a legfontosabb szerved és 2 van belőle egy életre tehát nem érdemes oxigén hiányos állapottal rongálnod.Csak azért mert mindig világos kék szemekkel akarsz közlekedni örülj neki ,hogy egészséges a szemed.
2013. okt. 16. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Inkább nem vettem,féltem az egészségét. :)

2013. okt. 16. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!