Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tudnátok nekem jó gyermek...

Tudnátok nekem jó gyermek magánszemészetet javasolni 3,5 éves kislányom számára?

Figyelt kérdés
2 éve kezdődtek a kislányom szemproblémái, azonnal orvoshoz fordultunk, 2 év alatt 3,7 dioptriából 10,5 lett!! Miközben sorban vesszük a 30-40 ezer Ft-os szemüvegeket,immár az ötödiket. Szeretnék segítséget kérni!

2014. júl. 13. 13:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem magán, de ha még nem voltatok a Tömő úti klinikán, akkor érdemes lenne elnézni, elég alaposak és lelkiismeretesek tapasztalatom szerint, bár tény, hogy megvannak a maga hátrányai is. De sajnos vannak olyan esetek, amin az orvostudomány sem tud segíteni.

Esetleg azt tudom még javasolni, hogy keressétek fel a helyi vakszövetséget, és ott kérjetek tanácsot. Képben vannak az orvosokkal, szakterületekkel is, és millió meg egy ilyen és hasonló esetet láttak, talán össze tudnak hozni olyan emberekkel is, akik segíteni tudnak.

2014. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!