Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ehetek ma vacsorára szűrt...

Ehetek ma vacsorára szűrt húslevest, ha holnap reggel 11kor lesz a vastagbél tükrözésem?

Figyelt kérdés
2023. jan. 5. 18:15
1 2
 11/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
57%
Nem lehet. Ez a szűrt leves is olyan, hogy mi van, ha valaki csípősen szereti, szóval ilyenkor már nem lehet enni.
2023. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%

10es Nem feltétlenül kizárólag folyadék a szűrt húsleves. Az egy dolog, hogy nagyobb, darabos étel nincs benne de attól függetlenül akadhat benne apróbb húsdarabka. 100 százalékosan nem lehet leszűrni.


Ha a beteg nem ehet akkor az a levesre is vonatkozott mindig. Én is volt, hogy beleestem ebbe a hibába mikor kórházi gyakszin kitették a szűrt húslevest a beteg elé de már csak ihatott a beteg én meg az osztályvezető ápolót kérdeztem meg, hogy miért nem adhatom neki oda a szűrt levest amikor az szinte csak folyadék.

De megmondta, hogy nem, a leves nem folyadék. Ha szűrt ha nem szűrt.

2023. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Ne egyél már,maximum igyál vizet.
2023. jan. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
9-es az se jó ha nem veszi be a cukor gyógyszert. Ugyanis a magas és az alacsony vércukorszint is ájulást okozhat, a cukorbetegeknél. Ezt saját tapasztalatból írom! Mivel én is 2-es típusú cukor beteg vagyok, azaz gyógyszeres cukorbeteg. Én is voltam ilyen vastagbél tükrözésen. És azt mondta az orvos hogy előző este nyugodtan bevehetem még a cukor gyógyszert. Csak aznap a vizsgálat napján ne vegyem be. Igy is tettem. Bár kár volt az orvosra hallgatnom. Ugyanis a vastagbél vizsgálatról mentő szállítót át a gasztroenterológiára. Ugyanis túl alacsony lett a vércukor szintem, és az alacsony vércukorszint miatt elájultam. Úgy, hogy ezzel is vigyázni kell! Nem játék, a cukor betegség!
2023. jan. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Meg volt a vizsgálat, semmi baj nem volt, nyugodtan lehet enni szűrt levest azt mondta a dokim.

Én nem vagyok cukorbeteg amúgy csak éhes voltam nagyon🤣

2023. jan. 6. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!