Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tényleg "óriási" különbség...

Tényleg "óriási" különbség van a normál és a drága fehérje között?

Figyelt kérdés

Itt most nem arra gondolok, hogy van koncentrátum meg hidrolizátum.


Láttam egy fehérjéket áruló bolt videóját, ahol (fura mód!) azt állította az eladó, hogy nagyon nagy különbség van 2 ugyan olyan fajtájú/ típusú fehérje között, ha az egyik márkás és drága, a másik meg egy olcsóbb, kevésbé ismert márka.

Ez igaz?


Én úgy vagyok vele, hogy amit ráírnak, annak törvény szerint benne is kell lennie.

Szóval nem hiszem, hogy pl: egy scitech és egy gymbeam között lenne bármi különbség is. (Alap, adalékanyag, emésztőenzim és mindentől mentes fehérjére gondolok!)

(Csak mert az eladó szerint a gymbeam azért olcsó mert hulladék.)


Igaz lenne?


Jobb megvenni a 10 ezres helyett a 15 ezres fehérjét?


2023. febr. 19. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
18%

Ugyan az! Vagy majdnem!


Nyilvan a bolt a dragabbat ajanlja mert draga!

De igazabol ott a markat fizeted meg


Egy myprotein pl azert draga mert egy k. Nagy marka.

Semmiben nem masabb mint amit en veszek pl 3 kg 10.000 ft

2023. febr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Mindegyik cég ugyanattól a pár gyártótól veszi meg, akik a világon előállítják.


Megveszik, felcímkézik, eladják. Bár, azért a 3kg 10.000 ftért, ott már kicsi turpisság is lehet, főleg a mai árak mellett.


Ha valami gyanúsan olcsó, ott lehet, hogy az összetevőkkel van valami.

2023. febr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7%
Aki csak kevés kémiát tanult, az is tudja (vagy tudnia kellene), hogy a "fehérje" elnevezés csak az adott anyagban levő alapelemek általános összetételére és a kémiai kötésekre utal. Igaz, ugyan, hogy a nylon is fehérje, de az étrend kiegészítőként forgalmazott termékek élelmiszeripari és egyéb ipari hulladékból készülnek.
2023. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
88%
1 válaszoló. Légyszives áruld el hogy hol és milyen fehérjét veszel ,ami 10000ft 3kg. Köszönöm.
2023. febr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm


A 1. 10000 Ft 3 kilós fehéjre engem is érdekelne!

2023. febr. 19. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!