Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a különbség a két termék...

Mi a különbség a két termék között? Illetve melyik fehérjét ajánlanád izomtömeg növelésre?

Figyelt kérdés

BioTechUSA

100% Pure Whey , Iso Whey Zero Black


17f



2020. aug. 29. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, mi a különbség. Egyiket sem ajánlom, nincs szükséged ilyesmikre.
2020. aug. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%

Szolnokon volt egy edzőm, aki többszörös erőemelő bajnok, idézem: " Tojást, csirkét, halat, meg tejtermékeket egyél b+, ne vegyszereket, meg porokat!"

A tanítványainak nem is engedte, és ő maga sem szedett semmi ilyesmit.

2020. aug. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyik xarabb mint a másik
2020. aug. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Az első egy 78%-os koncentrátum, a második pedig egy olyan izolátum, amit kb mindennel is összekevertek.


Az első, illetve egy normális izolátum akkor kellhet, ha kajával nem vinnél be elég fehérjét (nekem itthon is csak "biztosítéknak" van, ha valami olyan történne, hogy ne tudnék normális kaját enni, akkor inkább ez, mint egy pékség)


A másodikat én semmilyen mértékben nem tudom ajánlani az össze-vissza belekevergetés miatt.(Nem vagyok oda azokért a kiegészítőkért, amikhez igazítani kell étkezést/a többi kiegészítőt, így nehezítik az ember életét ahelyett, hogy könnyítenék)

2020. aug. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
100% pure whey teljesen jo neked. Az egyik koncentratum, a masik izolatum kreatinnal keverve. Neked eleg a koncentratum.
2020. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Miért Biotech? Szerintem nagyon drága sok cég van, ami ugyan ilyen jó sőt még jobb is és sokkal de sokkal olcsóbb :D
2020. aug. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. szept. 1. 01:47
 8/8 anonim válasza:

Az 1. egy alap fehérje.

A 2. egy jobban szűrt, tisztított, laktós és glutén mentes fehérje extra kiegészítőkkel.


A 2. haladóknak való.

2023. febr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!