Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon utálom a teát, hogyan...

Nagyon utálom a teát, hogyan szoktassam le a szüleimet a teáról? Én kávézok és sztem az sokkal jobb és egészségesebb, vagányabb.

Figyelt kérdés
Lehet furán hangzik de a tea és a citrom jelenléte is ki borít itthon. Nem tudom miért de nagyon utálom.

febr. 20. 07:13
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

#9 (kerdezo): te semmirol nem fogsz senkit leszoktatni, es senkit nem erdekel hogy teged kiborit a tea es citrom latvanya.


Ha nem csak trollkodas az egesz kerdes (jo, nyilvan a), akkor neked se nem kave, se nem tea kell, hanem pszichiater.

febr. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:
51%

Öntsd a fejükre a teájukat! Mi az, hogy ők teáznak?


Mikor öregek lesznek és nem tudják ellátni magukat, akkor úgy is te mondod majd meg nekik mit isznak. Nincs teja, kávé van! Kész! Ha nem tetszik nekik, nem isznak. Jobb ha már most hozzászoktatod őket.

febr. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid helyében ha ilyennel jönnél, föleg ilyen agresszívan, akkor elküldenélek, hogy élj a saját lakásodban és ott úgy élsz, ahogy neked jó, én meg azt csinßalok a saját otthonomban, ami nekem megfelelö.


Mellesleg ha téged a tea és citrom jelenléte kiborít, jasalom egy pszichiáter megkeresését, mert ez kifejezetten kóros dolog.

febr. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy fogsz kibírni az életben olyan dolgokat, amiknek tényleg van jelentősége. A tea és a citrom jelenléte kiborít... Szerintem egyedülállóként valami home office-os melóval fogod majd bírni 🤣
febr. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Szüleid helyében kidobnálak, mint macskát...
febr. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
14%
😂😂😂😂 Jééézus, milyen vita kerekedett ki ebből az ártatlan kérdésből. Jól rászálltatok kérdezőre. Miért kell így letámadni? Kik vagytok ti??
febr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el, és akkor nem lesz ebből gond. Ne akarj másokat semmire sem átszoktatni. Vagy te örülnél, ha téged próbálnának meg hozzászoktatni a teához?
febr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Valaki kis tini hüle gyerek lehetsz, vagy ha nem, akkor agyban vagy még nagyon ott 😅 kiborít, ha valaki teát iszik? Banyek, szedj nyugtatót, mert az életben sok dolog fog még kiakasztani.
febr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
#16 mivel csak egy unatkozo h.lyegyerek kamukerdese, igazad van, egyaltalan nem kellett volna ra reagalni.
febr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
16-os, szerintem ha a kérdező egy agresszív bunkó, akkor megérdemli, hogy így is viszonyuljanak hozzá.
febr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!