Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez egy egészséges kapcsolat...

Ez egy egészséges kapcsolat fiú lány között, lehet jobb hogy továbbálltam?

Figyelt kérdés

Interneten megismerkedtem egy kedves aranyos lánnyal, volt egy két randi, de lényegében úgy volt hogy csak barátok leszünk, valahogy nem alakult ki a kémia, viszont ami a furcsa hogy minden nap beszélgettünk, írtunk egymásnak, állandóan keresett én is kerestem, figyelmet fordított felém, nagyon jól megvolt a közös hang vagy nem tudom mi volt ez....nekem ez nagyon furcsa mert sose volt ilyen barátom Max. párkapcsolatban tapasztaltam ilyen intenzív kapcsolatot, főleg fiú lány között furi volt nekem ez az egész...

Minap elmesélte hogy alakul egy kapcsolata vagyis háromszor már randiztak és nagyon jó volt, valahogy nagyon rossz érzés fogott el pedig nem gondolnám hogy belé szerettem volna....

Nyilván úgy éreztem hogy ez nekem így rossz és furi és nem tudom mi volt ez az egész....és igen kiképtem ebből a barátságból


2023. aug. 21. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted.
2023. aug. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Ezt hívják úgy, hogy a "puncija miatt barátkoztál vele" és amint rájöttél, hogy ez nem jön össze már nem is érdekes számodra. Ezt igazából téged jellemez legjobban.
2023. aug. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. Ezt nagyon-nagyon rosszul látod ...... persze mindig a férfi hibás.....
2023. aug. 21. 08:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van olyan lány barátom akivel ha beszélek mindig úgy ír, hogy "te drága" meg becézget.


Mondjuk közöttünk csak azért nem volt semmi mert 200km a távolság.


De ettől függetlenül ilyen létezik, hogy nagyon jól kijöttök aztán mégsem lesz több. Sokan az első szexig is eljutnak aztán ott derül ki. Szex nélkül nincs jó párkapcsolat.

2023. aug. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%

#3


Én is férfi vagyok, de szerintem ez egyértelmű, hogy az amit írtam. Nyilván jogodban áll meg ilyesmi, de részedről ez soha nem volt kb őszinte baráti kapcsolat.

2023. aug. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5. Ilyen intenzív kapcsolat mellett létezik fiú lány között barátság? Szerintem nem...
2023. aug. 21. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!