Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék leállni? 3....

Hogyan tudnék leállni? 3. napja zabálom tele magam aztán hányok.

Figyelt kérdés
Eddig 200-300 kaloria korul ettem mindennap es neha kihanytam ha sokat ettem. Fogytam 17kgt oktober ota, 53.1kg vagyok es 161cm de meg mindig hatalmas combjaim es karjaim vannak. Nem is az a baj h ehes vagyok, hanem h kivanom a finom egeszsegtelen kajakat, de aztan jon a buntudat illetve ettol meg nem akarom h abbahagyjam a fogyast, kb 44-45kg akarok lenni. Ma nem sikerult mindent kihanyni de már most azt tervezem h holnap mit egyek es hanyjak ki:(((
márc. 23. 20:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Ha magadtól állsz le, talán nem fognak teletömni olyan gyógyszerekkel, amiktől 80kg vagy több leszel és striás. Nézz a tükörbe és ismételgesd: szép vagyok, pont jó a súlyom, szeretek jókat enni és nincs tőle bűntudatom, mert akkor is tartom a súlyom...
márc. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Most megpróbálom ezt a lehető legszebben leírni: kérj segítséget.


Menj oda a szuleidhez, mutasd meg nekik amit most leírtál. Vagy ha nem mered/nem érdekli őket, menj oda az ofődhöz vagy a sulis védőnőhöz. (Feltételezem, hogy még iskolás vagy) Hétfőn (vagy nem tudom hogy van szünet, de a következő napon) menj oda a védőnőhőz, és meséld el neki ezt.


Ha esetleg idősebb vagy, keress fel egy pszichológust minél előbb. Vagy ha nagyon súlyos, akkor soron kívül kezelnek a kórházban is.


Nagyon veszélyes amit most csinálsz, mind testileg mind mentálisan!

márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
200-300? Nem irtad el?
márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
200-300, nem írtam el.
márc. 23. 22:11
 5/17 anonim ***** válasza:

Legyszives, fordulj szakemberhez mielobb. Ez (kezdodo?) etkezesi zavarnak nez ki. Testkepzavarod is van, 53 kg-mal nincs hatalmas karod meg combod, ezt innen megmondom.


Sok sikert a felismereshez es a gyogyulashoz!

márc. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kb oktober ota eszek 200-300 kaloriat, neha hanytattam magam de egyre tobbet. Nem is gondoltam arra h ez eveszavar lenne e vagy sem csak h vekony legyek. Egyebkent tenyleg hatalmas a combom meg a karom, ha 53kgnak néznék ki nem akarnék fogyni
márc. 23. 22:42
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez eveszavar.
márc. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Es veszelyes, amit csinalsz.

Beszelj pszichologussal.

márc. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Persze hogy kivanod a sok kajat, hiszen honapok ota durvan ehezteted magad. Ugye tudod, hogy 2000 kaloria korul van az ajantott napi bevitel noknek?
márc. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Tudom de fogynom kell, amikor kezdtem meg tényleg nagyon kellett 70kgsan. Es ha eveszavar ez milyen eveszavar lenne?
márc. 23. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!