Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék leállni? 3....

Hogyan tudnék leállni? 3. napja zabálom tele magam aztán hányok.

Figyelt kérdés
Eddig 200-300 kaloria korul ettem mindennap es neha kihanytam ha sokat ettem. Fogytam 17kgt oktober ota, 53.1kg vagyok es 161cm de meg mindig hatalmas combjaim es karjaim vannak. Nem is az a baj h ehes vagyok, hanem h kivanom a finom egeszsegtelen kajakat, de aztan jon a buntudat illetve ettol meg nem akarom h abbahagyjam a fogyast, kb 44-45kg akarok lenni. Ma nem sikerult mindent kihanyni de már most azt tervezem h holnap mit egyek es hanyjak ki:(((
márc. 23. 20:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Persze, 70-rol tokjo, hogy lefogytal. Ami baj, hogy most egy kb idealis sulyon is hatalmasnak latod a testreszeid. Es hogy iszonyu keveset eszel. Azt nem is irtad, hogy mit, de 300 kaloria a test alapmukodesehez is keves, te meg ennyit eszel fel eve... Tonkreteszed a szervezeted.


Bulimia, anorexia, tokmindegy melyikbe mesz bele hosszutavon. Egyikbe se erdemes, es lehet most meg nem keso megallni ezen az uton.

márc. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy talaltad ki ezt a 200-300-at, de egy fogyokura is 1200-1400 korul van, marmint ez a legkevesebb ajanlott kaloria fogyashoz egy nonek a te magassagoddal. Ez alatt mar veszelyes. A 200-300 meg extrem.
márc. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A combod es a karod akkor fog jol kinezni, ha sportolsz. De ilyen kaloriabevitellel az nem fog menni.
márc. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Szoktam sportolni illetve versenytáncos is vagyok de még így ia dagadt.
márc. 24. 00:03
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg pszcihés eredetű. Valami problémádat elnyomod és helyette finom és egészségtelen kajákkal tömöd tele magad, hogy boldog legyél. Inkább fejtsd meg, hogy mi lehet az oka annak, hogy szükséged van a zabálásra, és tegyél az ellen.
márc. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hogy tudsz sportolni,amikor 200-300 kaloriat viszel be? Ágybol nem tudnek felkelni. Leirod, mit eszel olyankor 1 nap?


Versenytancos, az menő :) Volt valami serulesed, hogy felmentel 70 kg-ra?


Illetve mivel egy psziches problema az, amiben vagy: tortent veled/korulotted valami, amikor ebbe a drasztikus fogyokuraba kezdtel? Vagy amikor meghiztal,esetleg? Erre nem kell itt valaszolni, csak gondold at, hatha kozelebb jutsz az okokhoz es igy a megoldashoz is.

márc. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Már 2x kiírtad legalább, ott megmondtuk hogy purgáló anorexiás vagy és menj orvoshoz.
márc. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!