Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 176 cm vagyok és 58 kiló,...

176 cm vagyok és 58 kiló, viszont mikor tükörbe nézek nagyon kövérnek látom magam, és nem vagyok megelégedve magammal. Ez lehet anorexiára utaló jel?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem fordulj orvoshoz.
2010. dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Hümm. Ez nem jó jel, ugyanis vékony vagy. Egyébként én is az vagyok, és tudom is magamról, pfujj, gebe, hiába zabálok feszt. Viszont azt látom, ami vagyok, te pedig nem. :/
2010. dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen jó lenne ha elmennél orvoshoz. Bár kezdetnek lehet megtenné egy pszichológus is.

Lehet nem vagy feszes, vagy izmosabb testalkatú vagy, de ha nagyon kövérnek látod magad az biztos hogy nem normális!

2010. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az abszolút arra utaló jel. Minél hamarabb fordulj orvoshoz!
2010. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Igen, orvoshoz kell menned, de előbb szemészhez.Nőknél ideális, férfiaknál egyszálbelünek szoktuk mondani.
2010. dec. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de ha emellett eszel rendesen, akkor azért még nem a világvége. Azért egy pszichológiai konzultáció jót tehet.
2010. dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!