Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mindennap 3 túrórudi (pöttyös)...

Mindennap 3 túrórudi (pöttyös), vagy kb 2-3 kindertejszelet az egészségtelen?

Figyelt kérdés

És még az lenne a kérdésem, hogy

ha mindig krumplit eszek, legalább is sokszor csak krumpli(vagy rizs) van köretnek, az mennyire baj a szervezetnek?


2011. dec. 1. 14:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ha tudnád, hogy mennyi mindenről mondtam le:D és hogy miket eszek, és már miket nem tudok enni pl felvágottat sem eszek már. és nem is akarok. már undorodom attól.de így már nem tudom ,hogy mit egyek, ami nem káros. nem készíthetek mindig különleges ételeket, még annyi pénzem nincsen sajnos. na meg azért nem csak ebédet kellene akkor csinálnom.

Én még nem éreztem amúgy rosszullétet a túróruditól.

Egyedül a sajtburgertől voltak hányingereim. Na arról tényleg önszántamból lemondtam.

A többi már nem megy ilyen egyszerűen.

2011. dec. 1. 20:14
 12/13 anonim ***** válasza:
50%
A mértékletességgel találtad fején a szöget. Nem lehet, és nem is érdemes túl szigorú lemondással sanyargatni magad. Leszámítva a ténylegesen mű kajákat, mindenben van hasznos és káros összetevő, illetve ugyan annak az anyagnak van káros és pozitív hatása egyaránt. Csak a példa kedvéért említve párat, a koffein, egy-egy pohár jó minőségű bor, a valódi csokoládé, egyiket sem lehet egyértelműen ide, vagy oda sorolni. Akkor teszel a legtöbbet az egészségedért, ha változatosan étkezel, és nem veszed figyelembe a különböző étkezési "divatirányzatokat". Itt arra is gondolok, hogy egy-egy élelmiszert egyszer hasznosnak minősítenk, pár év multán kiátkozzák, még néhány év, és megint az ajánlottak között szerepel (lásd például a vaj-kontra margarin megítélése). Hát erről ennyit
2011. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 kút ***** válasza:

Mondjuk a vaj vs margarin párbajban sztem egyértelmű hogy a vaj ez sosem fog már számomra megváltozni:D(Az legalább nem műanyag)

Én azt javasolnám hogy vegyél termelői mézet és ha nem iszod meg a napi 2 liter vizet akkor azt is korrigálni kéne, ugyanis amikor iszok rendesen nem kívánom az ilyen műsz@rokat annyira. Természetesen a víz is legyen jó minőségű, olyan mely számodra ízletes. Én se tudok meginni a csapvízból 2 litert. pfuj

2011. dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!