Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Striák - fogyás után is...

Striák - fogyás után is tovább nőnek. Sosem fognak megállni?

Figyelt kérdés

Egy hónapja kezdtem el életmódot váltani. A koromhoz képest a súlyom sokkal, sokkal több, mint aminek lennie kellene. Striáim eddig is voltak, de úgy gondoltam, a fogyás bekövetkeztével szépen lassan meg kell állni ( fogyás alatt sportolást és étrendváltoztatást kell érteni, nem koplalást). Viszont így, egy hónap után is ugyan úgy futnak tovább.


Várnom kéne még, aztán lelassulnak, vagy továbbra is repedni fog a bőröm? Kinek milyen tapasztalatai vannak? Eltüntetni tudom, hogy nem lehet, de megelőzni igen.


2012. márc. 4. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sosem, voltam duci, sőt. Mégis stiás lett a combom és a csípőm.. Még most sem állt le. Szóval elképzelhető, hogy neked sem fog még megállni... :(
2012. márc. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olajos kenegetéssel meg lehet előzni az újabb striák kialakulását. A már meglévők maradni fognak. Most kéne utánanézned a megelőzésnek.
2012. márc. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy lehet megelőzni őket, a kérdésem viszont arra vonatkozott, hogy idővel megállnak-e.
2012. márc. 6. 22:02
 4/4 ptecus41 válasza:

Meg lehet előzni a striákat, és a meglévőeket is szépen lehet kezelni.

Nagyon sok minden műlik a géneken, a táplálkozáson, életmódon, stb..

Megelőzésre: prevenstria krémet,

a kialakultak kezelésére, halványítására a reconstria krémet tudom ajánlani!

2012. márc. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!