Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ma reggelire gyümölcsöt ettem...

Annapanna9898 kérdése:

Ma reggelire gyümölcsöt ettem csak. Az egészséges és lehet-e tőle fogyni?

Figyelt kérdés
Megettem egy kis mirelit epret meg még két almát

2013. febr. 16. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Az,h fogyni lehet tőle attól függ,h utána a nap folyamán mit és mennyit eszel. Amúgy reggelire ajánlatosabb olyat enni,ami tartalmaz szénhidrátot, fehérjét és zsírt is. Ezeket mindenkinek szüksége van és reggelire fogyasztva kevésbé "rakódik le". Ráadásul az emésztés normális működéséhez is szükség van arra,h a reggeli komplett legyen.
2013. febr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet-e tőle fogyni? Ennek nincs értelme, nincsenek fogyasztó szerek, ételek..


A gyümölcs nem ideális reggeli, fehérjéket és zsírokat, zöldségeket kellene enni. Nappal mehet gyümölcs is, további zöldségek (és húsok) mellett, így a túlsúlytól meg lehet szabadulni, de nem a gyümölcs vagy a zöldség miatt, hanem a normális, egészséges ételek összessége és a kifejezetten káros ételek hiánya miatt.

2013. febr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Andrea Ilona ***** válasza:

Ellenkezőleg, ha hirtelen kezdesz diétázni, a szervezeted ősi beidegződés alapján "HÁBORÚ VAN!" reakcióként őrült módra elraktároz minden egyes falatot amit mégis megszerez. A fogyás csak ez után indul be, és soha nem tartós.

Inkább a vacsorát ne edd meg, a reggelit ne spórold el. Más tészta az ún. tisztító böjt, aminek viszont mindig megvan hogy mikor és hogyan kell szerét ejteni.

Üdv: organa.hu

2013. febr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!