Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyit lehet fogyni egy hét...

Annapanna9898 kérdése:

Mennyit lehet fogyni egy hét alatt? Egyáltalán lehet? Ez nem egészségtelen? SOS!

Figyelt kérdés
Tegnap ettem reggelire pár almát és mirelit epret, azután meg már inkább turmixot készítettem a maradék eperből édesítőszerrel(és persze tejjel) aztán megettem ebédre egy libacombot plusz egy narancsot egy kb. 100g parenyica sajttal. Azután már csak almát ettem vacsira, azt is 6 előtt.

2013. febr. 17. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Mért épp két hét alatt? Mért nem 13nap 23 óra és 48perc alatt?
2013. febr. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Normális étkezéssel akár közel 1 kilót. Meg optikailag lehet tuningolni a löttyedt, puffadt testen (a fogyás, a szövetek feszesedése mind az egészséggel összefügg, ilyen szempontból nem ettél jól).


Te gyümölcsöt, tejet és húst ettél, zöldség és hús helyett (ami tejmentességet feltételez).


A gyümölcsöket mindenképpen cseréld le zöldségre, nem vagy gyümölcslégy. Húst ehetsz többet is, hogy jóllakj, de zöldségekkel ne tejjel vagy gyümölccsel. Ennek komoly okai vannak, ezért írom.

2013. febr. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem egészségtelen,ha odafigyelsz rá,h mindenből egyél. Fogyókúra alatt is szükség van zsírra,szénhidrátra is! A lényeg miből mennyi. Amit leírtál nem egészségtelen és mozgás mellett biztosan fogsz fogyni.
2013. febr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!