Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az, hogy ha sok...

Miért van az, hogy ha sok édességet eszek, rosszul vagyok tőle?

Figyelt kérdés
Tudom, nem egészséges, de megettem egy csomag gumicukrot és egy tábla csokit, utána olyan hihetetlen rossz közérzetem lett, émelyegtem, szédültem, hányingerem volt és fáradt lettem. Miért?
2013. máj. 17. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért, mert hirtelen felment a cukrod és sok lett a gyomorsavad. A megoldás kézenfekvő: nem kell egyszerre ennyi édességet enni.
2013. máj. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pont azért, mert nem egészséges.

Meg amit 1. válaszoló leírt, ez maga a rosszullét. Ugye jó hosszan lehetne élni betegségek nélkül, ha a vércukorszinted stabil lenne, az inzulinszinted pedig alacsony.

Az édességevés ennek az ellenkezője. Igazából a gyakori betegségek egy jó része csupán ennyiből következik: az emberek úgy esznek, hogy napi rendszerességgel NEM stabil a vércukorszintjük és NEM alacsony az inzulinszintjük.


Magyarul cukrokat esznek, lisztet esznek.. és elbarmolnak mindent, holott igen csodálatos testünk lenne, ha nem betegítenék meg..

2013. máj. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!