Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vékonybél gyulladásra milyen...

Vékonybél gyulladásra milyen antibiotikmokta vagy gógyszereket szokta ajánlani?

Figyelt kérdés

2013. aug. 19. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez attól függ acut,v. krónikus gyulladás és attól,h mi okozza. Lehet vírusos fertőzés, bakteriális,amőbás, de Chron-betegség is. Neked melyik van?
2013. aug. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet a gyulladás kajától vagy gyógyszertől, a bélflóra megborulásától. TEHÁT SEMMILYET.


Paleo táplálkozás, ezzel kezdj.

Aztán ha kiderül hogy fertőzésed van, akkor azt a konvencionális módon kezeld, ahogyan orvos ajánlja.

2013. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
vega vagyok köszi. 3 éve. IBS leheta dolog.
2013. aug. 19. 23:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Ctrl + C, Ctrl + V előző válaszom.
2013. aug. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi de a paleo undorító, soha az életemben nem fogok többet húst enni. És neked sem kéne.
2013. aug. 20. 09:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha IBSZ-re gyanakszol arra sajnos nincs gyógyszer. Csak a tünetek enyhítésére van lehetőség. Diétával,görcsoldókkal,non szteroid fájdalomcsillapítókkal.

De legfontosabb a diéta!

2013. aug. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogy eszem-e húst az legyen magánügy. Egyébként én vagyok az aki válaszol, például ha a vékonybél gyulladásodat nem tudja megoldani a gasztroenterológusod, akkor én adhatok olyan tippet ami nagyon sokaknak segített, úgyhogy ki kell próbálni. Viola'.


Viszont nem kérek jó tanácsokat húsevéssel kapcsolatban, ha rászorulok akkor majd kiírok erről egy kérdést.


Ne egyél húst, csak kerüld a gyulladásfokozó és bélhámot átlyuggató anyagokat, az ilyen növényeket, gyógyszereket stb.

A paleo nem undorító, az undor egy jelentéktelen érzés.

2013. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a hús undorító. pont.
2013. aug. 20. 15:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez szubjektív, a szubjektivitás pedig lényegtelen (tehát a véleményed).


Viszont csak te beszélsz itt húsról.

2013. aug. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!