Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan szokjak le a kaverol?...

Hogyan szokjak le a kaverol? Rosszul van mar a gyomrom es az epem tolle megse tudom leszokni, egyszeruen mikor iszom azelot nem faj a gyomrom s azutan kezd, pedig csak 1 max 2 iszom naponta

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Elhatározás kérdése. Néhány napig fáradt leszel és csak kóvályogsz majd, a fejed is fájni fog. Aztán ezek szépen elmúlnak.
2013. aug. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kávé is csinál savat a gyomorban. Ha előtte nem eszek semmit, akkor nekem is kicsinálja a gyomrom, muszáj vagyok enni vagy inni valamit rá ami nem savas.


Most ittam de csak porkávét, ettem boltos milánóit egy egész üvegnyit és teljesen végem van a gyomromnak, rendesen fáj most. Egy csomó vizet ittam már rá. Nem nagyon használt sokat, de már jobb azért. Az én gyomrom is ki van készülve már egy hete.


Mi lenne, ha hígabb kávét innál? Én úgy szoktam csinálni, ha sokat akarok inni akkor hígítottan csinálom. Az instant kávétól kevésbé fájt a hasam, mint az őrölttől amit le kell főzni. Ha iszod, tegyél bele tejet az is jó rá, úgy nem marja ki a gyomrod.

2013. szept. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem,mindenképp egyél valami kekszet mielőtt kávét iszol. Ha pedig le szeretnél szokni róla,először igyál helyette fekete teát. Rengeteg féle van. Az én kedvencem a barackos.
2013. szept. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!