Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha sokat eszek, kitágul a...

Ha sokat eszek, kitágul a gyomrom és majd többet bírok enni?

Figyelt kérdés
Van egy kis gondom, mégpedig hogy alig bírok enni, gondolom összeszűkült a gyomrom vagy valami.. ha egy ideig sokat eszek akkor kitágul és többet bírok majd? Mennyi idő kell neki hogy kitáguljon? Most nagyon feszül hogyha többet eszek. Ez gondolom elmúlik majd ha kitágul, nem? Köszi a válaszokat

2013. szept. 11. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha sokat eszel egyszerre, kitágul pár nap alatt.
2013. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és akkor már feszülni sem fog?
2013. szept. 11. 13:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha annyit eszel, amennyit be bír fogadni, akkor nem. Ha többet eszel, akkor igen. Vagyis van, akinek 3 hamburgertől még nem feszül, de ha utána megeszik egy sütit, akkor már igen:D
2013. szept. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ja értem, akkor ennek azért van egy határa? :o hmm hát minden esetre megpróbálok többet enni egy ideig és majd meglátjuk, köszi a választ =)
2013. szept. 11. 14:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Leves! :D sok leves! :D az kitágítja, abból sok fér az emberbe! :D
2013. szept. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
áh belém az még kevesebb fér :S léből sose tudtam sokat enni /inni :(
2013. szept. 11. 17:14
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem az tágította ki a gyomrom :)
2013. szept. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!