Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Túlzásba vittem a fogyókúrát,...

Túlzásba vittem a fogyókúrát, de nem tudok megállni, leírná egy egészséges ember a napi étrendjét?

Figyelt kérdés

Kérem segítsetek!

Aki kigyógyult ebből adna tanácsot?

168/42...


2013. dec. 21. 19:24
 1/2 anonim válasza:

Én 159/42 vagyok és 14/L.


Reggeli: Pékkaja vagy zsemle(benne szimpla sonkás szalámi vagy parizer) inni ritkán szoktam.


Ebéd: Ált. főtt étel. Egyszerű kaják és semmi extra. Pl.: spagetti krumplis tészta főzelékek levesek rizs pörköltek és egyéb húsok. +az adoot étel mellé passzoló saláta :D


Vacsora: ami marad vagy amit éppen találok :DD


Ez nem pontos mivel az étrendem mert eléggé változó... erre rá játszik az h össze-vissza alszom. És mindenféle szart megeszek... Plussz én biológiailag nem tudok hízni. De az ételek teljesen hétköznapiak szóval ajánlom ezeket. (nem is költségesek annyira)


Próbálj meg reggelente pont azt enni mint én. Ebédre meg a legtöbbet. Mármint kalóriát és stb. Vacsora meg egy lájtosabb kaják egyél. Nem nehéz ezt betartani. Nem fogsz rögtön átváltani de lassan megszokod és befog rögzülni. :)

2013. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én 180/56 és 15/F vagyok.


Egy átlagos iskolai napon ezt szoktam enni:


Reggeli: Fornettiből egy XXl csokis vagy egy sima szendvics (kolbász, vaj, paprika); inni nem szoktam, max ha megkínálnak 1-2 korty teával


Napközben: 2 olyan szendvics mint az előző, vagy beosztok 6db mákos fornettit; alkalmanként 1-2 Snickers, ha épp van nálam pénz; inni ugyan az mint a reggelinél


"Ebéd": (15:00-kor v. 16:00-kor szoktam, mert akkor érek haza.) Főtt étel, ami van otthon épp. Olyasmik mint amiket az előző írt.


Vacsora: Vagy ugyan az a főtt étel mint az ebéd, vagy 2-3 szendvics (kicsit gazdagabban mint a napközbeni :) ) Nagyritkán semmi, ha nem vagyok éhes, de ilyenkor kicsit később megeszek egy csokit vagy hasonlót.


ui.: inni vagy teát iszom, vagy szörpöt


Remélem segítettem :)

2013. dec. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!