Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ismeri valaki ezt a könyvet?...

Erika2014 kérdése:

Ismeri valaki ezt a könyvet? Keles Angéla: Természetes kezelések, hogy megszabaduljunk a Candidától 48 óra alatt?

Figyelt kérdés
2014. jan. 16. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
A könyv szerintem jó, hasznos tanácsokat tartalmaz. Más kérdés (és ezért támadják sokan), hogy egy rosszul összerakott internetes oldalon reklámozza nem kevés pénzért (talán máshonnan nem is lehet megszerezni), és nem tudod előre, hogy mit is fogsz ezért kapni. De nem kamu, a könyv valóban rendelhető. Más megközelítést ad, nem kevés elszántság kell hozzá, de hasznos.
2014. jan. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Paleolit táplálkozást többek között ilyen táplálkozás eredetű problémák kezelésére dolgozták ki :)
2014. jan. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem te megvetted ezt a könyvet?
2014. jan. 18. 22:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen
2014. jan. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, én igyekszem szükségtelen dolgokra nem kiadni pénzt.


Ilyen ez a táplálkozás dolog is, általános egészséges táplálkozáshoz, egy candidózis elkerüléséhez még nem kell könyv (de könyvtár tagság sem).


Ilyen hozzáállással viszont marad pénz például taichi és qigong tanulásra valódi hozzáértőktől, vagy marad pénz befektetésre.. nem azt akarom mondani, hogy ne vegyünk könyveket, csak gondoljuk át hogy eleve.. szükséges-e az adott könyv.


Én például nem veszek Szendi G. paleós könyveket sem. Nem azért mert nem értek egyet azokkal amiről ír, hanem mert spórolás van, és a lényeges infók hozzáférhetőek az interneten is :)


De ez csak egy szemlélet, azért osztottam ezt meg, mert erősen kételkedem a Keles Angéla könyven így elsőre. Kissé figyelemhajhásznak tűnik a címe, 2-3 hét reálisabb és szerintem nagyon jó eredmény, és persze tényleg vannak alap módszerek, amikkel ez lehetséges :)

2014. jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Candida-diétáról (nem egyenlő paleolit) valóban találsz egy csomó információt, mintaétrendet a neten.

A könyv viszont egy komplex módszert dolgoz ki, feltárja a betegség eredetét (nem vagyok szakember, de számomra hihető) tudományos alapokra helyezve, nem csupán általános táplálkozási tanácsokat ad. A méregtelenítés fontosságától a testmozgáson át az alvás optimalizálásáig szinte mindenre kitér, és nem általánosságban, hanem erre a betegségre koncentrálva. Nem reklámként írom, de tény, hogy ezeket az információkat így összegyűjtve sehol máshol nem találtam meg, pedig eléggé beleástam magamat a témába.

2014. jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Andrea 67 válasza:
Szóval 2 nap? Vicc és tuti, hogy nem igaz!!!! De a 2-3 hét már sokkal jobban hangzik, abszolút lehetséges. A könyv végül is jó, de vannak benne valótlanok állítások is. Akinek van fölös pénze, nem veszthet vele.
2014. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem semmiféle keles andrea nevű ribi, egy nagy átb.sz.s az egész mint a többi ilyen a neten. Egyszerűen fel nem foghatom, hogy honnan a pitsában van a Földön a XXI- században még ennyi sötét birka, hogy kritikátlanul beszopnak mnden átverést, olyanokat amit két perc netezéssel még egy hülye is le tud leplezni???
2015. febr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!