Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tutti multivitamin szedhető e...

Tutti multivitamin szedhető e még a lejárati idő után?

Figyelt kérdés
Van ilyen Tutti multivitaminom,120 darabos felnött részére.Szerintetek ez beszedhető még,ha igen esetleg mennyivel a lejárati időn túl?Vagy inkább kukázzam....
2014. máj. 4. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Az attól függ, szeretnél-e egy jó kis gyomorrontást, vagy sem... Vannak dolgok, amire csak azért írnak lejárati időt, mert szabály szerint valamit rá kell írni, de a vitaminok nem ilyenek (a gyógyszerek meg még véletlenül sem, a kérdésed után úgy érzem, ezt jobb, ha külön írom, mert lejárt gyógyszertől nem csak gyomorrontást lehet kapni).
2014. máj. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

[link]


Talán ez segít eldönteni.


Én bizony csaltam egy kicsit, mert a doboz végére nálam is lejárt a szavatossági idő. Beteg nem lettem tőle, de mást sem kaptam el. Gondolom, hogy még elég volt a hatóanyag hatása. :)

2014. jún. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!