Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudnék leszokni a folyama...

Hogy tudnék leszokni a folyamatos nassolásról?

Figyelt kérdés
Rengeteg diétával próbálkoztam de egyiket sem tudtam végig csinálni mivel folyton rám tört az éhség. Szoktam tornázni de egyszerűen nem fogyok gondolom azért mert nem tudok lemondani az evésről nem érzem a határt h eddig és ne tovább ezért addig eszek amíg jóformán hányingerem nem lesz. Egyre jobban jönnek fel rám a kilók 164cm és 62kg vagyok 1 éve még 53 voltam szeretném ezt a súlyt vissza kapni csak így nehéz h nem tudok ellenállni a kísértésnek.
2014. máj. 15. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Mérd ki a főétkezéseket, és utána moss fogat. Már nem fog jól esni egy tábla csoki vagy egy süti. A főétkezések között egyél gyümölcsöt, bármennyit.

Sokszor pszichés gondok állnak a folyton-evés mögött.

2014. máj. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nincs gond a nassolással csak tudni kell mit szabad és mit nem. leírhatnád mit eszel 1 nap és mit nassolsz.
2014. máj. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az elsõre ne hallgass, a gyümölcs ugyan úgy dugig van cukorral mint a csoki, ugyan azt a hatást is gyakorolja a szervezetre.
2014. máj. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Főétkezés után egyél egy-két kocka csokit. De ne egy táblát, meg ne sütizz, meg nem rágcsálj chips-eket. Így kielégíted az édesség utáni vágyat. Hétvégén lehet egy szelet süti is.

Ha rád tör a nassolási vágy, azonnal tornázz egy kicsit, fuss egyet. Ez eltereli a figyelmedet és még hasznos is :)

2014. máj. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elég zsírt eszel, fehérjét eszel, nem koplalsz, nem eszel cukrot, keményítőt...


Ha ezek valamelyike nem teljesül, akkor mindenképpen éhségrohamaid lesznek.

2014. máj. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


ezt olvasd el, és látni fogod, hogy nyugodtan nassolhatsz, csak rohadtul nem mindegy, hogy mit... az említett 1 kocka csoki, no meg a gyümölcs a lehető legrosszabbak, ha fogyni akarsz...

2014. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj utolsó, de szerinted a kérdező az a fajta ember, aki csirke rizs kombót fog no meg zabpelyhet fogyasztani?
2014. máj. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha neked az jön le a linkből, hogy ezt kell fogyasztani, az sajnálatos.
2014. máj. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!