Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek sokat ettem ma?...

Szerintetek sokat ettem ma? Nem szeretnék fogyni, de hízni sem. Ilyen naptól nem fogok hízni ugye?

Figyelt kérdés

R: 1 szendvics (1 nagy teljes kiörlésű zsömle 2 szelet pulykafelvágottal és paprikával, vékonyan megkenve tormával)

E: még 1 ilyen szendvics+ 1 rendes szelet kenyér rajta pickszalámi

V: 2db baromfi virsli, 1 tál chilisbab (200-300g)

+kb. 1 liter cukros+citromos tea, és 1l izesitetlen tea

Nagyon sok ez? Hízni fogok ha így étkezek?? Ja, és emellett ma túrázni voltunk, kb. 45 percet sétáltunk. 15/l 165cm 51kg


2014. nov. 8. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:

- 45 perc séta az NEM túra

- a kajád úgy volt rossz, ahogy van


- cukros tea, virsli, meg szalámis kenyér - atyám

- a mentes tea, a chilisbab oks, de gyümölc, vagy zöldség?!

2014. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szerintem a túra jót tett neked ha a kajálás után mentél ha pedig előtte akkor sem volt az olyan nagyon rossz. :)

Szerintem egy ilyen nap után nem fogsz hízni. ;)

De azért egyél almát is sokat mert akkor biztos hogy nem fogsz se hízni se fogyni.


Ui:De azért ne egyél olyan sok almát egy nap vagy egy héten mert hányni fogsz az alma savja miatt! ;)

2015. jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vagyis ne egyél sok almát mert hányni fogsz! :D
2015. szept. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!