Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan csináljam hogy hízzak?

Hogyan csináljam hogy hízzak?

Figyelt kérdés

185cm magas vagyok és 60-65kg. Tudom hogy nagyon sovány vagyok és ezen változtatni szeretnék. Edzeni nem szeretnék most még csak majd 1-2 év múlva mikor majd befejezem a gimit (nem azért 1-2 év mert megbukok csak nehezen szánom el magam dolgokra), mert szeretnék egy ideig duca lenni, szeretném, ha lenne egy ideig egy kis zsíros hasam. :) Gyorsan szeretnék meghízni (igen elég ciki hogy nincs időm még meghízni sem, meg amúgy is egy belül idegeskedő típus vagyok, ami nem igazán enged hízni pszichikai alapon, de ha többlet táplálékot viszek be akkor nem tud mit tenni le kell rakódnia) és olvastam fehérje és szénhidrát napi adag megnöveléséről, de halottam tömegnövelő szerekről (por, kapszula).

Nem tudom melyik lenne a megfelelő módszer számomra, de a tömegnövelő szerrel inkább kacsingatok, de nem tudom melyen hatással lennének hosszú távon és hogy milyen más szereket tartalmaznak, mivel elvileg pont edzés mellé vannak kitalálva információim szerint és azok az edzés segítenék.

Szóval edzés nélkül mit okoznak a tömegnövelő szerek és nehezebb lenne azt ledolgozni, mintha csak szénhidrát és fehérje szintet emelnék? (75/80 kilóra gondoltam) :)



2014. nov. 23. 11:24
 1/3 Szintiszoli123 ***** válasza:

Alapkérdésre: Kerülj kalóriapluszba: növeld a CH és/vagy zsírbevitelt.

A többi kérdésre: Sárga kapszula c. írás. Ingyen letölthető.

2014. nov. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2014. nov. 24. 11:15
 3/3 firewolf22 válasza:
0%
Danabol 1 kura
2014. nov. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!