Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kövér akarok lenni. Valaki...

Kövér akarok lenni. Valaki tud segíteni ebben?

Figyelt kérdés
2014. dec. 26. 21:26
1 2
 11/16 pupuci karcsi válasza:
0%
Szerintem akkor tudsz jó kövér lenni ha sokat eszel vagy szeggyél szteroidot
2014. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Tejbepapi68 válasza:
100%
meki. reggel, délben, este.
2015. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó: Nem meghalni akar, hanem hízni :)
2015. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Sportolj, egyél szénhidrátot, így egészségesen hízhatsz. De ha az egészségtelen módszert választod az is működik, kicsit csúnya leszel.
2015. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Tejbepapi68 válasza:
46%
inkább maradj ilyen, nekem így kellesz! :)
2015. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
73%

Előttem javasolták a stresszelést is, de az én nem tenném. Az sem mellékes, hogy a stresszt nem lehet csak úgy előidézni, de nekem tapasztalatom, hogy ha stresszelek inkább leadom a kilókat, mint sem felszedem őket. Az meg egy másik dolog, hogy igaz az izom is sorvadásnak indul.

Mindenesetre lefekvés előtt egyél, olyasmit amiben minél több a búzaliszt vagy édesség. Nyilván mehet a csoki dögivel, gumicukor meg egyebek, és a sör sem utolsó, attól is kerekedsz. Minél több kenyeret, és tésztafélét eszel annál husibb leszel nem is sokká. Viszont vigyázz, mert nem mindenki egyenletesen hízik, könnyen lehet, hogy pókhasad vagy elefánt lábaid lesznek, s máshol sokáig vékony maradsz. Azzal pedig jobb tisztábba lenni, hogy fogyni sokkal, de sokkal nehezebb, mérhetetlenül hosszabb időbe telik, s közel sem olyan kellemes, mint hízni. Csak akkor vágj bele ha biztos vagy benne.

2015. jan. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!