Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy kell úgy nyers étkezést...

Hogy kell úgy nyers étkezést folytatni, hogy ne érezze az ember azt, hogy hatalmas áldozatot hoz?

Figyelt kérdés

Már tudom milyen, az mikor mindenki eszik minden finomat körülötted, csak te nem eszel ezt másfél évig bírtam..


Persze, nem lett jobb, néha rosszabb a helyzet, de nem annyival, hogy teljesen egyértelmű legyen..


Létezik ilyen diéta, ami nagyon finom, mint a normál étkezés, és mégis nagyon egészséges


21f



2015. jan. 24. 03:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy sem "kell" nyers étkezést folytatni, ilyet csak villamoskalaúzból vagy pénzügyőrből táplálkozástudományi guruvá avanzsált sarlatánok ajánlanak. Egészséges diéta nincs, a diéta betegeknek való szükségmegoldás. A táplálkozásban is a mértékletesség és a változatosság az egészséges.
2015. jan. 24. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem érthető a kérdésed. Nyers étkezés, vagy bármilyen diéta (vagyis étrend) ?
2015. jan. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az a baj, még annyira sem értetek a témához mint amennyire én, nyers étkezés, az nyers étkezést takar, de átalában nyers vegetáriánus,vegán étkezést


nem egyszer hallottam, olyan sztorit, hogy a táplálkozása miatt javult illetve romlott valakinek az állapota, az ilyen speciális étrendek miatt, persze ez is csak azért speciális, mert a mai étrend eltér az "eredetitől" ezért visszatérni az eredetire nagyon különlegesnek számíz

2015. jan. 25. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy kérdezel valamit és a kérdésedben egyszer nyerset írsz egyszer létezik ilyen diéta-t ami nagyon finom meg "rosszabb a helyzet de nem annyira hogy teljesen egyértelmű legyen". Érthetetlen vagy és utána ítélkezel és leb.. azt aki vette a fáradtságot és a rossz fogalmazásod után még segíteni szeretett -és tudott- volna.


Egészségedre.

2015. jan. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hülyén fogalmaztam..

nem ítélkezem, csak leírom amivel szembesülök, lehet túl durvának tűnt, pedig nem annak szántam -_-

2015. jan. 26. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!