Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Havi 20 ezerből lehet normális...

Havi 20 ezerből lehet normálisan táplálkozni?

Figyelt kérdés

Kevés a pénzem, ezért spórolnom kell. Most nem dolgozom egy jó ideig, tehát megtehetem, hogy ételen spórolok.

Napi fél kilo kenyér és 1 liter üdítő elég arra, hogy életben maradjak, esetleg kialakulhatnak így komoly betegségek?



2015. jan. 31. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

pont az üdítő a legfontosabb?

szerintem ki lehet jönni kajával annyiból,változatosan.

2015. jan. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
egy személy simán kijön,ha nem pecsenyézik minden nap
2015. jan. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az üdítő(baracklé) azért kell, hogy tudjak wc-re menni tőle.

Sima csapvíztől nem tudok menni, ezért kell rostos ital, tehát ilyen értelemben létszükséglet. Amúgy azt olvastam, hogy az egyoldalú táplálkozás egészségügyi problémkat is okoz. Igaz ez? Na és meg lehet élni egészségesen ennyi pénzből?

2015. jan. 31. 12:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább tejet vegyél az üdítő helyett, vagy joghurtot. Próbálj meg nagyobb mennyiséget főzni egyszerre. Ha 1 kg zöldbabból főzöl főzeléket, akkor azt tudod beosztani több napra ebédre. Ha van fagyasztási lehetőséged, akkor még jobb lenne, hogy ne egymás utáni négy napon ebédelj ugyanazt. Spenót, tökfőzelék tojás feltéttel is jó. Valami idénymunkát próbálj keresni, vagy bármi más munkát. /ablaktisztítás, bevásárlás, idős ember esti ellátása/ Az önkormányzattól is kérj segélyt, mert szerintem minimum 25000 Ft kellene az én számításom szerint.
2015. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, privátban leírom kb mire lesz szükséged a hónapban.
2015. jan. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Zöldséget vegyél, és otthon készitsd el magadnak.
2015. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!