Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyott már le valaki Update-e...

Fogyott már le valaki Update-el? Miket esztek?

Figyelt kérdés

2 hét alatt ment le 4 kg.4napja tartom a sulyo nem történik semmi.Pedig 81 voltam,most 77 kg a 176 cm magasságomhoz.Tehát még van mit....

Mit egyek?A fülemen jön ki a saláta csirkével,a virsli ala natur.Csak update 1 eseket eszem.Az első gyerekszülés után lement igy 15 kg fél év alatt,de most nem olyan simán megy.Sokkal lassabban.kb ugyanannyi a sulyfeleslegem pedig.Tippetek?


2010. febr. 22. 12:39
 1/1 anonim válasza:
Asszonygya a szomszéd csaj, aki fogyogat ezzel, hogy fontos a mozgás is mellé. Meg az elhatározás, de ha egyszer már megcsináltad, akkor azzal nincs baj. Ha meg unod a zöldséget, meg a fehér húst, meg a virslit, egyél több halat, meg gyümölcsöt. De a mozgás a legfontosabb szerinte. És szerintem is, bár én kockahasra megyek. :-DDD
2010. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!