Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lány létemre elképesztően...

Lány létemre elképesztően nagy étvágyam van, sok édességet is eszem, néha még chipseket is, mindig éhesnek érzem magam, ennek ellenére egy dekát nem vagyok képes hízni, inkább csak fogyni. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés

Eléggé hiperaktív vagyok, talán ezt érdemes hozzáfűzni, sosem bírtam megülni a helyemen, nekem egyfolytában mozognom kell (hol futok, hol görkorizom, úszom, tornászom..). Állandóan éhes vagyok, de tényleg! Olyan is gyakran előfordul, hogy késő este tör rám egy éhségérzet és muszáj ennem valamit. Imádom a csokit, attól sem kímélem magam.


Mindezek ellenére (ahogyan mások fogalmaznak), olyan vékony vagyok, hogy rossz rám nézni.

Ez szerintetek normális?


21/L



2016. aug. 24. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Na megtaláltam a társam :D üdv a klubban, Kérdező!

Én ugyanilyen vagyok, bármit falhatok és bármennyit, egy deka se jön fel. Én pedig falok is bármit...!!! :DDDD

Nem tudom, mitől van, pont emiatt járkálok dokihoz,de eddig semmit nem leltek nálam. Mindenesetre örülök neki, hogy hódolhatok az evés örömeinek korlátlanul :P

2016. aug. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szerintem ez teljesen normális. meglehet, hogy a sok sportolás mellet még az anyagcseréd is gyors, ezért vagy annyira vékony.
2016. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki, sokkal jobb ez, mint hízékonynak lenni. Az örökmozgó egyéniséged miatt biztos jóval több kalóriát égetsz, mint egy átlagos ember. Idővel majd lehet, hogy lassul az anyagcseréd, és tudsz majd hízni egy kicsit. Emellett szerintem szép, ha egy lány vékony, és van egy olyan előnye is, hogy idősebben is jól fogsz kinézni.
2016. aug. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én még annyit tennék hozzá pluszba, hogy genetika. Öröklődő is lehet, én pl a keresztanyámtól örököltem ezt:D
2016. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Miért??! Hány cm és hány kg vagy??!!!
2016. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, mennyit eszel, lehet, hogy nem sokat, a kalóriaigényedhez képest... Lehetsz extrém gyors anyagcseréjű is vagy olyan, akinek a szervezete nem hajlandó tárolni a többletet, inkább begyorsítja az anyagcserét. Akár felszívódási zavar is lehet. Sok lehetőség van.
2016. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ilyenek a génjeid. Örülj neki :)
2016. okt. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!