Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek 175 centis lánynak...

Szerintetek 175 centis lánynak mennyi az ideális testsúly?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és 61 kiló
2016. okt. 16. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
én ehhez a magassághoz vagyok 56kg, nekem teljesen megfelel. :)
2016. okt. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az pont jó.
2016. okt. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
175 centihez vagy 56 kg? Hát... azért erősebb széllel vigyázz.
2016. okt. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Testfelépítés függő. Ha szélesek a vállaid, a csípőd, akkor nem várható el, hogy a BMI normáljának megfeleljen a testtömegindexed, lehet, hogy egy magasabb súly a normál. Ha viszont valaki madárcsontú, törékeny alkat, akkor pedig kevesebb súllyal is normál testalkata lesz.


Egyébként teljesen korrekt a súlyod. Ha ennél több lenne, az sem lenne baj.

2016. okt. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanekkora magassághoz 55-58 kiló körül érzem jól magam. Egy rosszabb időszakomban sikerült 63-ra felhíznom, na ott már tényleg pocakom és vastagabb combom volt.
2016. okt. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

60-70 kg, de akár ezen kívül is OK lehet.

Nincs fix ideális testsúly, még adott emberhez sem. Az izomtömeg rengeteget számít, a testzsírszázalék sokkal informatívabb s persze az ízlés, felesleg eloszlása is számít. Van, aki extrém szálkás akar lenni (ami nőnél nem egészséges), van, aki kissé ducin (de még nem egészségtelen hájtömeggel) is szexi és az neki megfelel.

2016. okt. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!