Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Méregtelenítés, hogyan?

Méregtelenítés, hogyan?

Figyelt kérdés

Pár hónapja elhatároztam, hogy véget vetek az össze-vissza evésnek, és csak annyit ettem egy nap, amennyi szükséges volt. Többször is éreztem magam éhesnek, de nem bántam. Sokkal jobb volt a közérzetem is, kevésbé puffadtam stb. Azonban ekkor elkezdett tisztulni a gyomrom, a belek, sokszor ment a hasam egy nap. Kb 1-2 hétig. Nagyon kellemetlen volt, ha nem itthon voltam.

Azóta sajnos visszaállt a régi "rend", vagyis inkább rendetlenség, nem figyeltem, így sokat ettem napról napra. Most olyan helyzet áll fenn, hogy ismét nem akarom telezabálni magam, megint elkezdek "diétázni", de nem örülnék neki, ha hasmenések lennének megint több napig.

Hogyan lehetne ezt elkerülni?? Van esetleg valami méregtelenítő 1-2 napos kúra, ami kipucolja a beleket? Van valami hatásos tea, vagy inkább zöldség-gyümölcs-víz pár napig?



2016. nov. 11. 18:52
 1/2 anonim válasza:
Szia...én jelenleg a cékla, sárgarépa, alma, kevés citrom vagy narancs turmixolva italra esküszöm. Szerintem remek az íze és kiváló méregtelenítő hatása van. Nálam nem volt hasmenés. Viszont csak 1 hónapig idd...utána szünetet kell tartani.
2016. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Ismerek egy remek méregtelenítő programot! Ha érdekel, írj nyugodtan!
2018. márc. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!